Skocz do zawartości

Finished 2d: "Chciwy Magik"


Rekomendowane odpowiedzi

Taką sobie prostą historyjkę wymyśliłem:

 

Chciwy mag, rządny władzy i bogactwa, korzystając z czarnej magii "wywróżył" sobie że dostanie to czego najbardziej pragnie, czego mu brakuje : korony, jednak będzie to korona splamiona krwią, co nie koniecznie mu przeszkadza

 

i namalowałem

 

warlock1.jpg

 

 

trochę błędów jest, jeszcze trzeba duuuużo ćwiczyć,

czekam z niecierpliwością na krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie gniewaj się Rosikowski, ale od kiedy tutaj jestem i mogę śledzić Twoj rozwój zrobiłeś naprawdę niewielkie postępy. Daje to trochę do myślenia co do trybu nauki - coś nie działa tak jak powinno, ale nie mnie oceniać co to jest. Co do pracy - niestety niezbyt mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po detalach chwilkę nad nią siedziałeś. Czemu nie wziąłeś zeszytu i machnąłeś foty w tej pozie? Uniknął byś wielu błędów. Książka wyszła fajnie ale nie leży w perspektywie i jedna połowa wygietą a jedna prosta. Brakuje mi kciuka na niej, mam wrażenie że zaraz spadnie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory dziwne. Twarz (szczególnie oczy) wygląda trochę dziwnie i ma taki trupi kolor skory. W ogóle światło jest chyba trochę nienaturalne. Klatka piersiowa, coś też z nią jest nie tak. Zielona ręka została już wymieniona.

Chyba najlepiej na razie wyglądają te naramienniki.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś ukazać jakoś ten materiał rękawiczki. Jakieś "mrugnięcie okiem" do widza w formie załamania lub zmarszczki. Dlatego chyba jak robisz studium materiału, to nie rozpościerasz go na ścianie, tylko układasz, by było jak najwięcej fałd.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności