Skocz do zawartości

Apple Aperture 3


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem informację prasową informująca o ukazaniu się nowej wersji

programu Aperture 3 od firmy

Apple. Ciekaw również jestem czy pośród

naszych czytelników dużo jest użytkowników korzystających z tego

oprogramowania. Informacja znajduje się w rozszerzeniu wiadomości.

 

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1052

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dziwisz się? Przecież to forum o 3DsMax a Maxa na Mac'a nie ma.

 

myapple.pl - tam szukaj odpowiedzi.

 

Podobno Lightroom 2 jest szybszy od Aperture 3.

 

To forum od dawna nie jest już tylko o 3ds max i z tego co wiem jest wielu użytkowników Maca. Natomiast nie wiem czy jest ktoś korzystający z Aperture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie ma wyboru. Masz PC/Win - nie masz Aperture. Proste. Za cenę gołego Mac Pro masz tak samo wydajne PC + trochę softu (np. Photoshop + Lightroom)

 

Jest jeszcze Bibble Pro: http://bibblelabs.com/, na Win/Mac/Lin.

 

skk.

 

ps Byłbym wdzięczny za opinię, jeśli ktoś miał okazje pracować na tym i innych programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy zakupił własnie aperture tylko nie wiem czy tę czy poprzednią, ostatnio jest szcześliwym posiadaczem 27' imaca :| no ale niewazne, mowi ze programik spoko i że czasem nie musi nawet odpalac shopa zeby cos zrobić, bo można to zrobic w tym macowskim AP. pozdrwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem Aperture 2 i testowałem ostatnio wersję 3. Interfejs został poprawiony, narzędzie importu ulepszone a także prostsze w obsłudze, praca w trybie pełnego ekranu jeszcze bardziej wydajna i przyjemna. Dodatkowe efekty, predefiniowane style itp. Wszystko ok ale wciąż brak bardziej ingerencyjnych narzędzi jak na przykład gradient. Myślałem, że to zostanie już dodane do tej wersji ale niestety nie. Pojawiły się za to różne rodzaje "brushy", które pozwalają zmieniać tonację wedle wyboru i to jest jedyna opcja żeby uzyskać wydajnie podobne jak LR efekty. W skrócie- świetna aplikacja do katalogowania zdjęć i obróbki tonalnej/kolorystycznej, może konkurować z LR na polu mniej profesjonalnym. Dla amatora fotografa lub świeżego profesjonalisty- idealny. Warto jednak sprawdzić oba programy i samemu zadecydować co lepiej nam pasuje.

P.S. Jestem posiadaczem Macbooka Pro 17" i PC. Stwierdzam, że 3dsmax pod windowsem na Macu wcale nie radzi sobie gorzej niż na moim PC. 8GB ramu + 2.8GHz + GF9600MGT 512MB daje radę. Choć najlepiej podłączyć się do większego ekranu. Warto się też wdrożyć w Cinema 4D na maca. Ale wiadomo- fani maxa zawsze nimi pozostaną :) Jeśli chodzi o pracę w PS czy Painter to jabłko rządzi ;)

Pozdrawiam wszystkich fanów grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności