Skocz do zawartości

Wiz mieszkania


angelside

Rekomendowane odpowiedzi

laz2.pngWitam,

Tworzę wizkę mieszkania i natknąłem się na pewien problem otóż jak widać na ścianie po lewej znajdują się jasne refleksy, niestety nie wiem czym są one spowodowane, tzn jak się ich pozbyć bo domyślam się że odbija się światło od porcelanowych elementów, ale nigdy wcześniej mi tak nie robiło. Proszę o poradę oraz inne sugestie dotyczące całej wizualizacji. Materiały na ścianach i podłodze prawdopodobnie będę zmieniał bo te były tymczasowe.

laz2.png

Edytowane przez angelside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zacznę od ogółu a więc bardzo nieciekawy kadr, jest ciasno, proporcje leżą, oświetlenie również nie powala i co za tym idzie umywalka wygląda jak biała plama - nie ma kształtu, poza tym na moje oko jest za gruba.

Niektóre obiekty są kanciate inne zaś mają mocno zauważalny tilling.

Jest to kwestia gustu, ale "sraczkowaty" kolor desek pod kabiną nie pasuje mi do całości. Ogólnie praca mi się wyjątkowo nie podoba.

Pracuj dalej, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym spowodowane mogą być blaski po lewej? Probowalem rendera z wiekszymi detalami ale dalej sie pojawia, zmienilem umywalkę czyli rzecz ktora mogla by je powodowac ale dalej nic, pracuje na vrayu.

 

Kamode z wszytskim się zgodzę ale nie z tym że jest brak proporcji, to nie są modele robione jakos z wyobraźni tylko przy pomocy katalogów ze szczegółowymi wymiarami np umywalek, wanny czy sedesu(nie widocznego na zdjęciu), a co do ciasnoty... cóż należałoby zgłosić reklamacje do architekta, tylko szkoda że budynek jest już wybudowany :) A kadr taki by pokazać jak najwięcej w jednym szocie, a materiały na ścianach mam już zrobione z katalogów paradyż, mówiłem że to tylko wersja robocza, deski fakt zmienie na jakieś ciemniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności