Skocz do zawartości

Scena 3D: Drzewko na kamiennym podłożu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to jest już moje drugie drzewko jakie zamieszczam na forum, mam nadzieję że ładniejsze niż poprzednie :P

 

Od razu zaznaczam, że już nie mam czasu na poprawki, ale chętnie wysłucham co by to ew było, co jest nie tak.

 

Oczywiście WIEM że coś się podziało z teksturką na kamieniach :?:? (UVW box) nie wiem jak temu zaradzić :(

 

 

 

 

drzewko2.jpg

POZDRO!! :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Listki mi sie bardzo podobaja, texturki drzewa fakt jakies takie nijakie zreszta kamieni tez bym zmienil albo jakos lepiej pomapowal. samo drzewko na zgieciach galezi sie troszke za bardzo wygina jakis taki dziwny nienaturalny kat sie robi .Ale listki cycus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, siateczkę?? po co, przecież to nie jest jakiś zwariowany modeling? :):) Kamienie i posadzka to zwykłe boxy po przeróbkach a każdy litek to poly bez smootha, drzewko to już inna historia --> nie mogę sobie poradzić z kańciatością, to nie jest takie proste :( no i te okropne teksury na kamieniach! A materiał listków?? Sami zgadniecie :):) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał empik

ej nie widac obrazkow!!!

 

e tam ... interia ładuje się na 512 kb/s jedyne 1,10 min:/. A co do pracki to jak dla mnie super , rzeczywiście te kamienie jakieś takie ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa!! pie**d*ona INTERIA!!:[:[ u mnie widać, czekajcie zmienie na LYCOS.UK jak napisał Master Kiełbaster i będzie lepiej ładowało! To było w HI Q jpg ok 200 KB ale teraz dałem ok 130 KB

 

pozdrowka i sorki za kłopoty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka według życzeń ROWR --> teraz to chyba wiecie jak to było robione :P, nie jest najpiękniejsze, jest gęsto :) mój Athlon 1GHz ledwo zipie, ale dawałem smootha w renderze a listki na czas robienia innych elementów ukrywałem :):):)

 

Ps: zostaję przy Interii

 

 

siatka.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności