Jump to content

Pomoc dla początkującego


Finio

Recommended Posts

Witam, chciałbym abyście skomentowali czy program 3ds max będzie dobrym to rozpoczęcia przygody z grafiką, oraz ewentualne początkowe "projekty" na których się można uczyć, poza tymi które będę robił na podstawie tutoriali ;)

na początkowe "projekty", mam na myśli mówiąc wprost, co robić co nie jest trudne a można się czegoś ciekawego nauczyć, jakieś najczęściej stosowane narzędzia, modyfikatory. Przepraszam że możliwe że w złym miejscu umieściłem topic ale nie byłem pewien, gdzie go napisać.

Pozdrawiam,

Finio

Link to comment
Share on other sites

Takie czytane tutoriale są wg mnie do pupy. Oczywiście jeśli chodzi o takie ukazujące proces tworzenia np. samochodu. Nie widać jak autor "porusza" modelem itd. Proponuję Ci skorzystać z tych programowych tutoriali tylko po to aby dowiedzieć się co nieco o interfejsie, bo resztę najlepiej poznać poprzez wideo-tutoriale. Takie me zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Jak pomoc dla początkującego to mam pytanie. Mam w formacie .max zapisany model studzienki. Dodałem do niej trawkę i wszystko jest pęknie. Chciałbym dodać teraz jakieś drzewo,które mam już jako osobny model zapisane w osobnym pliku .max. I teraz jako laik pytam: jak "wstawić" to drzewko jako osobny model do innej sceny? Ta informacja byłaby bardzo przydatna ;) Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy