Skocz do zawartości

Pomoc dla początkującego


Gość Finio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym abyście skomentowali czy program 3ds max będzie dobrym to rozpoczęcia przygody z grafiką, oraz ewentualne początkowe "projekty" na których się można uczyć, poza tymi które będę robił na podstawie tutoriali ;)

na początkowe "projekty", mam na myśli mówiąc wprost, co robić co nie jest trudne a można się czegoś ciekawego nauczyć, jakieś najczęściej stosowane narzędzia, modyfikatory. Przepraszam że możliwe że w złym miejscu umieściłem topic ale nie byłem pewien, gdzie go napisać.

Pozdrawiam,

Finio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oczywiście że na poważnie, jak już się mam za coś brać to na poważnie ;))

Liczyłbym na jakieś wskazówki co do tego przedsięwzięcia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czytane tutoriale są wg mnie do pupy. Oczywiście jeśli chodzi o takie ukazujące proces tworzenia np. samochodu. Nie widać jak autor "porusza" modelem itd. Proponuję Ci skorzystać z tych programowych tutoriali tylko po to aby dowiedzieć się co nieco o interfejsie, bo resztę najlepiej poznać poprzez wideo-tutoriale. Takie me zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomoc dla początkującego to mam pytanie. Mam w formacie .max zapisany model studzienki. Dodałem do niej trawkę i wszystko jest pęknie. Chciałbym dodać teraz jakieś drzewo,które mam już jako osobny model zapisane w osobnym pliku .max. I teraz jako laik pytam: jak "wstawić" to drzewko jako osobny model do innej sceny? Ta informacja byłaby bardzo przydatna ;) Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności