Skocz do zawartości

Finished 2D: Portret


topper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nieczęsto udzielam się na tym forum. Jestem raczej widzem. Ale od czasu do czasu kiedy mam przypływ motywacji sam też coś naskrobię. Tym razem bodźcem były urodziny mojej nowej żony ;). Ten portret miał być prezentem. Czy udanym? Nie wiem ale jestem świadom jego słabości technicznych. Czyli zasadniczo własnych słabości :) Mam nadzieje że nie pokaleczę waszej estetyki za bardzo.

 

Aga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No sypnęło się. Prawy policzek spuchnięty, ale to taki typowy błąd. Światłocień źle nałożony i kolorki martwe. No ogólnie nie ma co się rozwlekać nad każdym błędem, co do róży, to muszę podzielić opinię kolegi RaVirra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to jeszcze matejko, ale jestem przekonany, ze Twoja zona bardzo sie ucieszy z takiego prezentu:)

 

Wyszly Ci calkiem ladne, zywe oczy, natomiast troche kuleje okreslenie form. Nos, ksztalt glowy.

 

Cwicz, a bedzie dobrze:)

 

P.S. Maly tips: podczas pracy co jakis czas odbijaj horyzontalnie obraz (flip horizontal), zeby zobaczyc wszystkie slaboci w proporcjach, ksztaltach, itp. Bardzo pomaga:) Teraz tez to mozesz zrobic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo nad tym portretem siedziałem. Nawet odbijanie obrazu już mi nie pomagało. Opatrzyły mi się błędy. :) Portrety to jeszcze nie moja liga. Wrócę raczej do prostych form i bryłek.Muszę popracować nad techniką np. światłocieniem, na co zwrócił uwagę Joel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności