Skocz do zawartości

Fotografia: Loopik


Loopik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziadek - Cieszę się, że przynajmniej jedno :) Gdzieś mam więcej podobnych do tego zdjęć, pogmeram i coś powrzucam. Ja oprócz zdjęć z jakimś tłem, lubię też po prostu "ładne obrazki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3 - teraz tak myślę i może faktycznie przechodzień by pomógł, robiłem z drugiej stron ulicy i czekałem, aż przejdą ludzie :D

 

Dziadek - tylko szczerze mi gra :), a co do życzeń to bardziej mi to uświadamia, że różne rzeczy podobają się różnym ludziom, to oczywiste, ale właśnie dzięki temu motywuję się do pokazania różnych okazów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3 - dzięki;)

 

Dziadek - kiedyś pewien mądry fotograf powiedział mi, żebym myślał o fotografii w kategorii serii zdjęć... jak to robiłem to jeszcze o tym nie wiedziałem. Czerń jest celowa, lubię mocne kontrasty, szczególnie w czerni i bieli.

Jak widzisz dziadek, nadal staram się ruszać ten dział, tak jak sugerowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 11 te kontrasty jeszce wytrzymują, ale w 9 tego czarnego sufitu trochę za dużo, nie wspomnę już o tym białym drucie przyklejonym do krawędzi.... odciaga uwagę od całości, a to jeden rych myszką i już go nie ma....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziadek, to są cenne uwagi, właśnie po to jest forum. Z tym już nic nie będę robił bo nie lubię wracać do starych rzeczy, ale zwrócę uwagę w przyszłości na takie sprawy. Tego druta normalnie nie widziałem wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzysz na swoje zdjęcie to widzisz także to co było poza kadrem... bo tam byłeś... a ten co ogląda Twoje zdjęcie widzi tylko to co jest w kadrze i żadnej literaturu obok, jak jej nie opowiesz w kadrze... jakbyś nie napisał o wiejskich obrazkach to 11 i tak bym odczytał ale 9 ... to może być każdy garaż....:)))... daltego cykle mówią wiecej a w zasadzie pozwalają Tobie na łatwiejszą rozmowę z odbiorcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek - W sumie się z Tobą zgadzam, tylko teraz jestem rozdarty pomiędzy rzetelnym przedstawieniem miejsca i emocji, a stworzeniem obrazu, który będzie mi się podobał. Muszę się nad tym dłużej zastanowić. Być może tak jak mówisz, problem by został rozwiązany większą ilością zdjęć tego samego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności