Skocz do zawartości

Layout: Strona sklepu doradźcie


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od zawsze korzystałem z waszej pomocy oraz doradzałem na ile ot było możliwe dziś znów to ja potrzebuje pomocy. Otóż postanowiłem coś zmienić w swoim życiu otworzyć sklep internetowy jako że mam "..." producentów to padło na ubranka dla dzieci. oto adres strony wciąż w produkcji

http://juniorshop.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=9

 

Mam nadzieje że nie uznacie tego za reklamę tylko tak jak powinno się to uznać szukam pomocy bo niby layout ładny a bez serca :(

 

Jestem do waszych usług i pomysłów jako że chodzi o to by strona była przyjazna dla klienta proszę się nie krepować można jechać i trzeba po tej stronie. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na wypowiedzi profesjonalnych grafików a i tych tworzących prawdziwe dzieła w domowym zaciszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nazwy kategorii bocznych (producenci itp.) nieczytelne. Reszta ok. skup sie na dopracowaniu wyszukiwarki, jakims fajnym tagowaniu kazdego obiektu i SEO. Grafika Ci najmniej potrzebna.

Pomysl tez o formie dobrze przygotowanych mailingow i jakiejs zakladce nowosci (od ostatniego zalogowania) czyli ogolne usbility a nie grafika. Grafika nie sprzedaje, a w kazdym razie nie na tym pułapie. Jak bedziesz walczyl o pozycje w pierwszej trójce hurtowni to wtedy trzeba bedzie pomyslec o grafice, ale tez poleci kosztem jeszcze lepszego usability.

 

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności