Skocz do zawartości

Teczka 2D


pacific

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Postanowiłem że założę teczkę.Na razie tylko 3 prace w tej dziedzinie, ale mam zamiar się poprawić.Nie pracowałem jeszcze z tabletem, i żałuję, bo to naprawdę

super urządzenie :)Nie mam pojęcia na czym skupić się na początku i co zrobić żeby się jak najszybciej rozwinąć.Dziękuję za pomoc i uwagi

pozdrawiam

 

a>

Edytowane przez pacific
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

bardzo mi się podoba! Całkiem całkiem spoko!

Ja od wczoraj mam tablet i po paru godzinach testowania jestem pod wrażeniem. Bardzo ułatwia pracę no ale skilla i tak trzeba miec ...bo sam tablet za nas niczego nie zrobi.

Beda z Ciebie ludzie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

jak dla mnie poprzednie byly fajniejsze :). Co nie znaczy ze ta jest kiepska.

Tez mi sie podoba tylko to białe tło razi po oczach.

Paciffic widac postępy. rysuj więcej bo masz potencjal na dobrego grafika 2d.

 

Powodzenia!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Szkoda ze nie nazywasz jakos tych prac, ulatwilo by to ich komentowanie.

Ta ostatnia bardzo mi sie podoba. Wg mnie najlepsza jak narazie z twojej teczki.

Autoportret jakiś taki niechlujny, moze tak mialo byc ale do mnie nie przemawia tak do konca.

Fajnie ze nie osiadles na laurach tylko szlifujesz dalej skilla! tylko pozazdroscic.

Powodzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowiak- Tak ten autoportret to taki na szybko :)

Icecold- trzymać się poprzedniej jakości wykonania, tzn której? :) która z tych prac idzie w dobrym kierunku?

W sumie to, nie wiem za bardzo jak podzielić sobie pracę na etapy i jakie to mają być etapy :), chyba za szybko próbuję je skończyć.Nie wiem czy malować kilkoma odcieniami danego koloru, czy malować na zmniejszonym kryciu, ale mniejszą ilością barw.I chyba za dużo w tym czarnego.Zmontowałem jeszcze takie coś...to można potraktować jako WiP prosił bym o jakieś uwagi bo chciałbym zrobić to dokładnie i żeby w końcu wyszło coś konkretnego :)synneptuna7.jpg

Edytowane przez pacific
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, wrzucasz pierwszą partie - prace na bardzo średnim poziomie (albo ja tam czegoś nie widzę?!) później wjeżdża motor który jest kurde niezły. Następnie autoportret który jest tez spoko (masz motor?) i przede wszystkim zrobiony myszką (?!) a później jakiś koleś z dzidą, który jakby poziomem i konceptem znowu spada. Teraz drakula na sterydach, który jak dla mnie jest jeszcze niżej pana z dzidą (drakula bez sterydów z resztą też). Jest to dla mnie nie pojęte. Weź się określ! :D Albo jedziesz fajne pracki albo się dopiero uczysz.

 

To było pół żartem pół serio a teraz zupełnie serio.

Mówisz, że nie pracowałeś z tabletem, i po pierwszym wrzucie uwierzyłem. Ale motor i autoportret pokazują, że masz potencjał, skoro nie pracowałeś tabletem a fajnie kombinujesz. Rób dużo speedpaintingów takich po 15-30 minut to sobie wyrobisz szybko rękę i zrównasz poziom pracek ;)

 

Dobra idę się wziąć do roboty bo ostatnio kto sie złapie tabltu to zaczyna wymiatać...

Powodzenia w rozwijaniu umiejętności! (byle nie szybciej ode mnie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Dwa lata nie było czasu żeby się uczyć rysować :) . No ale trzeba dokończyć to co się zaczęło. Na razie staram się opanować technikę, lub raczej dwie na raz. Albo malowanie do razu kolorem albo szarościami, i nie wiem co lepsze. Zrobiłem ten o to rys ale mam jeszcze problemy z uzyskiwaniem ładnych, jednolicie cieniowanych powierzchni ;) Miał być speed painting ale się zasiedziałem :D Tak czy siak, nie poddaję się!jww2.jpg Uploaded with ImageShack.us[/img]

Edytowane przez pacific
nie zamieściło mi obrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności