Skocz do zawartości

Pomocy! Coś z Vistą i rarem.


pirx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam baaardzo duży problem i potrzebuję bardzo szybkiej pomocy.

Otóż podczas kompresji pliku (30mb) w WinRAR plik sam się skopiował 3600 razy na pulpicie. Konto gdzie było wszystko do pracy (cenne dokumenty) jest zablokowane, nic nie da się zrobić bo po kliknięciu się zwiesza i nie mam pojęcia jak to naprawić. Dodam, że drugie konto jest sprawne i nie istnieje żaden problem.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a może lepiej z innego użytkownika (tylko zależy jakie tam są uprawnienia) wejść do "c:/użytkownicy/[nazwa tego co się narobiło kuku]/Pulpit/" i z tego poziomu po prostu usunąć pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma prroblem na jednym a nie ma na drugim, to najprawdopodobniej ma infekcję na adminie a nie ma na userze. pewnie jakis primitywny robak, ktory nawet nie potrafi utrudnić pracy na koncie bez uprawnień administracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Masakra, że ja na to nie wpadłem. Kłaniam się Wam w pas. Ech... już myślałem, że straciłem moje wypociny. Bardzo dziękuję i niech Moc będzie z Wami! ;)

 

PS. Wykorzystałem technikę Hubiego ale ola-f'a zapamiętam na przyszłość.

 

//edit: To nie był robak tylko na pulpicie utworzyło mi się dokładnie 3686 plików co o ile by nie spowolniło mojego stacjonarnego kompa (Penom II x4 955) to laptop (nędzny dwurdzeniowy intel)

tak się zamulił że nie byłem w stanie wykonać na tym koncie żadnego działania.

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był robak tylko na pulpicie utworzyło mi się dokładnie 3686 plików

 

Hmm... ale takie rzeczy, trudno wytłumaczyć 'samo się zrobiło'. Poleciłbym jednak przeskanować kompa aktualnym antywirusem, itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale takie rzeczy, trudno wytłumaczyć 'samo się zrobiło'. Poleciłbym jednak przeskanować kompa aktualnym antywirusem, itd:)

 

Mi tam się z kolei wydaje, że jednak można tak to wytłumaczyć :) ... mi kiedyś też zdarzyło się pomylić w ilości cyferek w rozmiarze woluminu i też taką ładną wiązkę otrzymałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności