Skocz do zawartości

Pytanie o ,,kopiowanie czesci''


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego ze jestem b.nowy co do blendera jak i grafiki 3D. Po ogladnieciu filmu chcialem wykonac podobny, jadnak mimo wielu staran- nie wychodzi mi to poniewaz nie wiem jak tak wyciagnac nowy kwadrat. Szukalem wielu poradnikow ale tego nie znalazlem. Dla zobrazowania dam film:

(tu od 1:05 zaczyna wyciagac tak kolejne ,,kwadraty''. Czy moglby mi ktos powiedziec jak lub za pomoca jakich klawiszy stworzyc cos podobnego? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zacznijmy od tego ze jestem b.nowy co do blendera jak i grafiki 3D. Po ogladnieciu filmu chcialem wykonac podobny, jadnak mimo wielu staran- nie wychodzi mi to poniewaz nie wiem jak tak wyciagnac nowy kwadrat. Szukalem wielu poradnikow ale tego nie znalazlem. Dla zobrazowania dam film:
(tu od 1:05 zaczyna wyciagac tak kolejne ,,kwadraty''. Czy moglby mi ktos powiedziec jak lub za pomoca jakich klawiszy stworzyc cos podobnego? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam ;)

 

Słowo klucz którego szukasz to Extrude, w Blenderze masz to pod klawiszem E. Zaznaczasz ściankę(face), bok(edge) lub punkt(vertex) który chcesz "wytłoczyć" i klikasz E.

 

Powodzenia w nauce :) Tu masz dodatkowo oficjalnego Manuala (Podręcznik) Blendera, w dobrej wierze ostrzegam że w grafice 3D znajomość angielskiego to podstawa, jeśli twój angielski jest słaby to nie martw się, ucząc się 3D szybko się go nauczysz.

 

http://wiki.blender.org/index.php/Doc:Manual

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności