Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Mech (warrior?)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Allucard... Mech Warrior to jest taka seria gier na PC wzorująca się na systemie RPG Battlemech tym się wzoruje. Wojownik lekki to nie jest, jakies 15-20 ton uzbrojenia więc w sumie daje to jakies 80 ton sam Mech, 14 metrów wysokości :), czołg na nogach osiagający prędkość maksymalną 70 km/h :).

 

Dzięki za komentarze:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Dzieki za wyjaśnienie No to z tej perspektywy patrząc na mecha to jest fajniutki :). Wręcz super. [Propozycja] mógłbyć dać jeszcze na samym dole [pod kokpitem] Takie działko Obrotowe jak W Apachu ale to tylko moja sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe tam nie widac z tego ujęcia ale na poprzednich juz tak. Są dwa działka laserowe ze zmienną żyroskopową (tzn mogą się obracać pod pewnym kątem). Ma też dwa duże lasery (tylko zapominam nazw) na ramionach oraz ciut ponizej 2 karabiny maszynowe. Do tego po jednym LRMie (rakiety) na górze korpusu. Arsenał wystarczający aby powalić fortece hehehe :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko jedno, gdyż sam myślałem o zrobieniu mecha kiedyś, ale skończyło się na pracy koncepcyjnej jedynie... otóż w mechu najbardziej rzucającym się w oczy elementem są nogi... mech w ruchu to dopiero widok. no i tu mam problem, bo nie wiem jak się do tego zabrać: jakiś szkielet (bones) czy coś? jak zrobić, żeby siłowniki pracowały (żeby tłok wsuwał się i wysuwał wraz ze zginaniem i prostowaniem nogi)? nie mam niestety zbyt wielkiego pojęcie o animowaniu postaci (i animowaniu w ogóle)... byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaa, wiesz, ze ja sam nie wiem :) ? Jeszcze sie animowaniem nie zajmowałem, a ten mech nie jest skończony, ale myślę, ze siłowniki same będą się poruszały jak utwierdzę poszczególne części tak by sie nie ruszały a inne by były swobodne, jednak myślę, ze bez Reactora to tu się nie obejdzie, a w tym to ja zupełnie nie mam pojęcia:| Jak wpadne na pomysł to napisze co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności