Skocz do zawartości

Scena 3D: Old Control Room


Mr_SAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Wrzucam tutaj chyba jedną z najpoważniejszych scen jaką udało mi się wykonać. Jest to bliżej nieokreślony, stary, opuszczony pokój kontroli powiedzmy jakiejś fabryki. Pomieszczenie ów znajduje się na pewnej wysokości. Starałem się położyć duży nacisk na detale. W planach miałem także wyrenderowanie zbliżeń na smaczki - ale komp nie wydolił więc póki co jest jedno główne ujęcie całości.

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

 

ControlRoom.jpg

 

A tutaj taki mały freestyle z puszek, które wykonałem na potrzeby Control Rooma:

 

Rozgalenikipodpis.jpg

Edytowane przez Mr_SAN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Widzę niekonsekwencję w oświtleniu. Światło słoneczne wpada przez okno ale większa część miasta jest w cieniu. Może chmura akurat tam zasłania. Przydałaby się głębia ostrości i jakiś efekt typu glow, bloom w postprodukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi, na pewno wezmę je pod uwagę w następnej pracy (chociaż kto wie - może jeszcze w tej wprowadzę poprawki).

 

dac77 - Jeśli chodzi o DOF-a to nie bardzo wiem na czym miał by się skupić tudzież co rozmyć przy takim ogólnym kadrze (no może trochę to co znajduje się a oknem). Bloom, czy też Glowa - także próbowałem, ale wyglądało paskudnie i psuło klimat. Wydaje mi się ze wszelakie Glowy idealnie nadają się do estetycznych wizek co by podkreślić piękno aczkolwiek dużo ludzi i tak nie lubi tego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności