Skocz do zawartości

Pojazd 3d: AUDI A3 [OV]


astrologos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie sie rzuca przede wszystkim to ze jest waska uliczka, a samochod stoi krzywo zaparkowany xD

A tak na powaznie to odbicia masz zdecydowanie za mocne i za ostre, a to ze jest czysty to akurat tym bym sie nie przejmowal bo mogl dopiero ze salonu przyjechac :)

szkoda ze dales czarno biale rendery ja bym go widzial w calosci w kolorze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - po pifku dla każdego! Mapa faloff działa cuda:) Tak dla lakieru jak i chromufffffffff;) Ale widzę, że tu nie tylko chodzi o toooo... masakra.

 

te1x.jpg

 

To nie jest HDR ka, zwyczajne foto zrobione cyfrówką marki Praktica;) Jak chcesz, mogę Ci wysłać na maila.

 

Zaparkuję to auto w dozwolonym miejscu,ale jeszcze kilka elementów poprawię;)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie jest zdecydowanie lepiej, tylko ze coś złego porobiło się z cieniami pod samochodem, ogólnie samochod jest troche za ciemny w porownaniu z tłem. Opony masz czarne i szare, chyba nie tak miało być ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie ale praca do wip na bank :) render jak te dbicia zniwelujesz tak ostre będzie fajnie ten kolejny juz był o wiele lepszy tylko ziarno zlikwiduj wlasnie :) sam model widac ze krzywy ale tego pewnie ci sie nie chce poprawiac czesc krzywizn powstaje moze z tego odbicia silnego ale czesc pewnie nie to tu gdzies blacha odstaje z tylu jest krzywo nad nadkolem i takie tam pierdoly ale to bys musial w clayu render walnac zeby powiedziec dokladnie jesli chce ci sie z samym modelem bawic jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności