Skocz do zawartości

Pablo22 Concept Car MAZDA


Gość Pablo22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pablo22

MAZDA Concept Car.Jest to auto typu limuzyna z linia coupe.Auto te nawiazuje do klasy samochodów typu jak.np Seria 7 dla BMW, S class dla Mercedesa czy A8 dla Audi.Moje rendery są słabo wykończone ponieważ mój komputer jest zbyt słaby żeby zagłębić się w detale aczkolwiek ogólny zarys sylwetki auta jest widoczny.Przy projektowaniu starałem się nie przesadzić z futurystyką choć lubię trochę fantazji i polotu w samochodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pomiętolone też może być fajne, musisz trochę popracować nad modelingiem jak chcesz dobrze przedstawić swój pomysł, dodatkowo spójność całego pojazdu też jest ważna, ogólnie pomysł fajny, keep going with this shit man :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli moge cos podpowiedziec jeszcze, to pamietaj ze mazda idzie w strone powiekszania swojego logo na samochodach ;) teraz ten emblemat na TAK poteznym samochodzie wyglada smiesznie :) zobacz na CX-9

 

2009_mazda_cx9.jpg

 

pomslal bym moze o wsadzeniu loga w przod samochodu, masz bardzo podobna linie (troche wzieta z nowej mazdy 3 i 6) mozna by nad tym pomyslec, bo wydaje mi sie ze taki bedzie kolejny krok mazdy ;) tak powiekszaja juz swoje logo, ze za niedlugo bedzie potrzebna dodatkowa przyczepa na emblemat tylny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności