Skocz do zawartości

Scena 3d : Terminal


Daxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To moja pierwsza praca którą tu umieszczam. Całość powstała w 3ds max 2009, render - menatal ray. Wykonanie dość proste, nie ma tu nic skomplikowanego. Mam jednak nadzieje że komuś się spodoba.

pozdrawiam

Daxxx

terminal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł wporzo, ale wróć do WIP. Sugerowałbym dodać tło i może nawet refleksyjne szkło w oknach. Doświetlić nieco i się trochę pobawić oświetleniem, jego kolorami może (więcej neonów? scena nocna?). A jak dodałbyś - nawet w postprodukcji - jakieś postacie, nawet takie rozmyte jakby w ruchu, miałbyś fajną futurystyczną wizkę :) I takie mi sie jeszcze rzucają pomysły, jak jakaś faktura na podłogę, zrobić ją z jakiś płyt a nie z jednej wielkiej okrągłej, bo jak to tak :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Zgadzam się ze słowami krytyki. Co do pomysłu z akwarium na środku to też miałem taką wizje podczas tworzenia tego. Dałem sobie jednak spokój z niektórymi pomysłami bo miał być to mały szybki projekt (i w sumie był) a niektóre koncepcje by go znacznie wydłużyły. Może jeszcze do niego kiedyś wrócę. Aha miałem jeszcze koncepcje odnośnie podłogi żeby była szklana z płyt i pod nią płytkie podświetlone akwarium.

Pozdrawiam

Daxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności