Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Citroen C3


-=S3B=-

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

Od niedawna ucze sie grafiki 3d.

to jest moje drugie autko (pierwsze ktore zamierzam ukonczyc:-)

Jestem ciekaw Waszej opinni. Jestem w trakcie dobierania materialow wiec wiele

rzeczy ulegnie zmianie.Na razie walcze z lakierem. Planuje tez wymodelowac wnetrze.

Z gory dziekuje za komentarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no, no, jak na poczatek to szczegolny podziw... ja dalej bym czegos takiego nie zrobil :P i jeszcze temat poprawnie nazwany :) no, niezle, niezle

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik jest b. ładny ale tł mnie troche \"przystudził\".

Chodzi mi tu o światła, których nie ma, a myślałem że je zrobiłeś i chciałem zobaczyć jak ci wyszło bo przednia są ładniutkie.

Aha jeszcze zmień te felgi lub co to jest i zapodaj bez lakieru bryke, a jak bedziesz chciał to nawet było by fajnie gdybyś zamieścił także siateczke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C2, C3 i inne francuzy co to za moda :). dobra to teraz na temat ...

czemu ta siatka jest taka gesta(ile to ma poly), moze inaczej czemu subdivisiona masz prawdopodobnie az na 3.

a wykonczenia kantów są cienkie za okragle poprostu ale jak na drugie to calkiem niezle :). felgi mi sie najbardziej z tego podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. :D

 

Brakuje mi tylko napisu \"C3\" z tyłu. Tak pusto tam. Nie wiem czy jest w orginale. Pewnie za 15 minut się dowiem, gdyż jeden taki stoi na drodze do szkoły. ;)

 

Te ciemne szyby nie pasują, wiec fajnie jkaby wnętrze było...

 

Chce ci sie pokazywac siatke low poly???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaaardzo ładny modelik - chociaz przyczepiłbym sie do przedniego słupka - a dokładnie - do jego końca, tam gdzie łączy się z maską-moze się mi wydaje ale jest jakiś za okrągły chyba-ogólnie super - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff.. w koncu weekend:-)

Na wstepie dziekuje za wszystkie komentarze. Wytkniete bledy postaram sie jak najszybciej poprawic.

 

A teraz..

 

Bzyku siatka jest gesta a nie low poly bo na kazdy obiekcie osobno dalem meshsmooth i nie bardzo mialem czas by to potem usunac.

Faktycznie subdiv=3 bo wtedy znikaja niektore niedorobki:-)))

Jak bede mial chwilke to wysle siateczke low poly.

 

atomi1 - jestem poczatkujacy:-)

to moje drugie autko ale zarazem druga pracka ktora robie w 3d:-)

 

Pussik - oczywiscie oznaczenia modelu wystepuja w oryginale i tak tez bedzie tu.

Za interior wezme sie chyba dopiero po sesji albo w trakcie jak nie wytrzymam:-)))

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi uzytkownicy uczcie sie:

-dobry temat

-brak slow pierwsza praca

-brak zlowrogich odpowiedzi na komentarze

 

Model swietny, ale mi listwa na zderzaku przednim nie pasuje, musze zobaczyc orginal to sie odczepie, no i wylacz usera bo mam jeszcze kilka zastrzezen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... jakby tak wygladal moj drugi model samochodu ... to ... uff ... nie chce myslec co dzialoby sie teraz ... suurland i inne to bylby pryszcz ... :)

 

pozdro ... koncz model bo wygloda swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz robie swiatla:-) Na razie wygladaja tak...

Tyl ciagle bez emblematow ale to sie wkrotce zmieni. Zmienilem nieco ustawienie kamery i chyba z proporcjami juz bedzie ok.

 

Na razie to by bylo na tyle...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wykonanie dobre jakoś nie zachwyca, liczę na to, że nie będzie to suchy model tylko jakoś go wkomponujesz w ładnme tło lub sam zrobisz otoczenie.

 

PS. Siatka low-poly mile widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. sam jeszcze nie wiem co z nim w koncu zrobie.

Myslalem o jakiejs animacji, rozne naloty kamery itp., pokazanie modelu z roznych stron, ale jeszcze nie wiem bo klatka mi sie dlugo renderuje:-(

Moze poprzestane na jakims statycznym obrazku - wtedy postaram sie o jakies ladne tlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał zipper

hmm ... jakby tak wygladal moj drugi model samochodu ... to ... uff ... nie chce myslec co dzialoby sie teraz ... suurland i inne to bylby pryszcz ... :)

 

to pewnie suurlanda bys mial calego przerobionego (bluprinty) i jeszczee onnovanbraam bys wykanczal...

 

model wporzo jak juz napisalem, a jakbys dal w tylnuch swiatlach glow?!?! jakby ktos awaryjne wlaczyl?!?!

 

a tlo to moze salo samochodowy, a ten akurat na sprzedaz w najlepszej ofercie w kredycie 99:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie!

Wreszcie ukonczylem tylnie lampy:)

Zmienilem tez nieznacznie lakier na autku. Teraz jest troche bardziej \"pastekowy\".

Praca idzie powoli ale do przodu:-))

 

Pozdrawiam i dziekuje za komentarze!

 

 

aha. wlasnie widze ze spartolilem listwy na dzwiach:(

poprawie je do nastepnego razu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobiazgi drobiazgami ale mi sie cytrynka podoba ladna robote odwaliles !!!! przyjemny dla oka samochodzik . Rozumiem jesli bylo by to w robocie ale widze ze projekcik ku koncowi sie chyli wiec sam zadecydujesz czy cos bedziesz jeszcze klepal czy tak zostawisz.Mi sie autko podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności