Skocz do zawartości

Animacja 2 i 3d: Soulfly Typography


ApaczoS

Rekomendowane odpowiedzi

Animacja jeszcze nie skończona,na razie 2 zwrotki z czterech.Jednak chętnie przyjmę na klatę wszelkie opinie:)

Trochę Maxa też tu będzie(aczkolwiek nic wielce skomplikowanego),dlatego też Wam to prezentuję.

Warto czasem odgrzebać stare dobre kawałki,a że tekst dla mnie ma znaczenie,wybór padł na In memory of...

Fullscreen recomended:)

 

http://www.vimeo.com/13378577

Edytowane przez ApaczoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie bez szału ;) Jakieś to bez polotu... Czcionka jest słabiutka i całość przez to dużo traci. Do tego kilka prostych efektów z aftera. Momentami kamerka fajnie się rusza, ale to za mało trochę...

Podziwiam Cię za synchronizowanie tego ;) Bo AE jest beznadziejny pod tym względem.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Blinq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano szału nie ma:)W zasadzie założenie było,że ma być prosto i bez zbędnych fajerwerków.Czcionka to Impact chciałem,aby była w temacie:).Chociaż może i faktycznie można było z nią coś pokombinować...

A synchronizacja nie jest taka zła,ja zawsze sobie trimuje work area do 2-3 sekund i tak się systematycznie przesuwam do końca kompozycji.Podgląd płynny,można robić.A żeby było śmieszniej,przy okazji robienia tej animacji dowiedziałem się,że w maxie można spokojnie z audio pracować,kto by pomyślał:)

Wielkie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba. ogladałem mase animwoanej typografii, ta ma w sobie kilka świeższych rzeczy, pewnie dlatego ze twórca nie jest typografem do końca. Dzieki temu jest kilka motywów, ktore moznaby oszlifować i zrobic z tego coś fajnego. Jezeli to pierwsza praca z typo, to mysle ze nastepne beda lepsze.

 

co to za kawałek, bo poczatek był jakby z asian dub foundation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za kawałek, bo poczatek był jakby z asian dub foundation

 

In memory of... z płyty Primitive.Na samym początku jest napisane:)

Fakt,to pierwsze moje typo,może nie ostatnie.Kawałek zawsze był jednym z moich ulubionych na płycie i postanowiłem się z nim zmierzyć.A że akurat jest dużo sensownego tekstu,tymbardziej chciałem się podzielić moją wizją na typo.

 

dzudzu,będzie jeszcze więcej pirotechniki,to dopiero połowa,ja na myśli raczej miałem fajerwerki w stylu flourishów i tym podobnych dupereli,które można spotkać w innych typo:)

Obejrzałem ich kilkadziesiąt i wyciągnąłem swoje wnioski.Mam nadzieję,że efekt końcowy będzie w miarę przyzwoity jak na moje dotychczasowe umiejętności.

Dzięki:)

Edytowane przez ApaczoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie chcę specjalnie śmiecić na forum to będę tu wrzucał swoje rzeczy.Nie mogę się dopatrzyć opcji zmiany tytułu wątku, więc jakby ktoś był tak miły:)

Tak czy inaczej, Soulfly w toku a w tak zwanym międzyczasie zapraszam na krótką lekcję anatomii:

Visible Human

Jakość źródłowa pozostawiała wiele do życzenia, stąd wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czcionki się boję -- mimo pozorów jest to wyższa szkoła jazdy :)

 

Tego co w Twoim kawałku brakuje najbardziej to wątku przewodniego. Całość ogląda się raczej jak tutorial z możliwości jakiegoś oprogramowania lub zestawu plug-inów.

 

Ta explozja ok. sec.33 jest całkiem fajna. Gdybyś użył jej do ustanowienia pewnego stylu, mogłoby być ciekawie.

 

Zajrzyj w te 3 miejsca (może je już znasz)

 

http://www.artofthetitle.com

- zbiór lepszych czołówk filmowych i ich analiza

 

http://www.motionographer.com

- najciekawsze prace typu motion graphics z całego świata

gdzie często czcionka jest podstawą

 

http://www.stashmedia.tv

podobne do motionographer, ale w postaci magazynu DVD,

ostatnio online. 'feed' na tej samej stronie konkuruje trochę z

motionographer.

 

Serdecznie pozdrawiam,

- i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czcionki się boję -- mimo pozorów jest to wyższa szkoła jazdy :)

 

Nie da się ukryć:) Dzięki za linki, pierwszego nie znałem.Soulfly'a jeszcze będę robił, jak doba będzie miała 48h, heh, ale nie, skończę to bo inaczej będę chory:)

Cenne wskazówki zawsze mile widziane także dziękuję.

Btw,aktualnie na tapecie Visible Human z poprzedniego posta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności