Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept car (moja imaginacja)


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze jak widzicie ze Skilo zalozyl nowy thred, to juz myslicie ze sie za cos biore i nie skoncze. Tym razem podejde do concept caru. Mam nadzieje ze uda mi sie zrobic prototypowego SUV\'a

 

Przynjamniej latwiejsze to niz walka z bluprintami... Oto poczatki:

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Skilo]

 

[Wyedytowany dnia 14-6-2004 > Skilo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy świetle sie dziwnie zgięło. Ogólnie kilka krawędzi jest zbyt ostrych wg. mnie.

 

Najładniejsza jest oponka. :D Bardzo mi się podoba.

 

Grubość blachy... musisz poprowadzić poligony w dół, prostopadle do stworzonej blachy (2 na wysokość: 1 odpowiadajacy za grubośc blachy, 2 odpowiadajacy za ostry kant).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Saczek_XTRM

terenowy??

 

szczerze, to co mi wyjdzie to bedzie, i tak jestem w podziwie ze cos mi wyszlo, i nawet ciekawie wyglada, ale reszta zalezy od forumowiczow, jak dobrze pojdzie sprzedam ten concept Daimlerowi Chrystlerowi ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś szkice żebyśmy wiedzieli co komentować ??

Jak narazie to koło świateł jest krzywo i ogólnie model jest ostry ale nie wiem czy tak ma być czy nie, dlatego prosze jak masz jakieś rysunkie to zapodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dolny owal to jeszcze niepena sprawa, bo niby chcialem tam dac kierunkowskaz (taki oldskul) ale jeszcze dokladie nie wiem, narazie przerywam prace bo nie mam pomyslu na drzwi, wiec nie bede sie spieszyc, dzisiaj juz za duzo siedzialem

 

Kryhas: hmmmm, ja to robie na zasadzie, co mi wyjdzie i fajnie wyglada to zostaje, pierwotie zaczelo sie od innego samochod z bluprintuf, ale nie zdradzam jaki to samochod. I teraz lece wedlug wlasnej koncepcji.. Jak narazie wychodzi mi wiecej niz maska wiec robie dalej, zastanawiam sie nad bryla nadwozia i tymi mizernymi drzwiami

 

i jeszcze na dzisiaj test na wpasowanie felgi (wiem ze ta felga jest super hiper extra słaba)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

określenie \"hiper extra słaba\" super extra mocno light mi się spodobało, a teraz do rzeczy - jest ok ale mogło by być lepiej, a mianowicie masz trochę bugów w przednim zderzaku i pod lampą - nie będę Ci zaznaczał bo znowu mnie o coś oskarżą na forum, jakbyś nie miał pomysłów na przód, to ja już parę widzę i nawet zaczyna powoli przemawiać do mnie Twój projekt - jedna prośba nie rób go przesadnie kanciastego - concept to nie zupełnie powrót do początków lat \'80 - rób ile się da wg własnej wyoraźni, chociaż radzę na początku naszkicować sobie przynajmniej kontury obrysu auta

Posdrofionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starannie to raczej nie, tzn staram sie ale nie jestem az taki swietny....

po prostu moje zmartwienie to jedno slowo: SESJA

juz czwarty dzien siedze w szkole od 8 do 18 wiec serio dajcie mi chwile wytchnienia, jak narazie idzie dobrze...

 

a co do tego autobusu....byl plan starego jelcza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i wrocilem, musialem ten watek odkopac. ciezko bylo...

juz po sesji (tzn teraz poprawki itd)

 

1. czy taka szerokosc auta wam odpowiada czy inna piszcie

2. zmienilem koncept, mialbyc suv a bedzie roadster hardtop czy cos podobnego, co wyjdzie zopbaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Patrząc na Twój model nasuwa mi się jedna anegdota. Mianowicie kiedys pewien polityk (bez kryptoreklamy w okresie wyborow ;p) proawdzil przemowienie: \" Polska stała na skraju wielkiej przepasci, ale obecnie zrobilibsmy wielki krok w przod\". Z twoim modelem jest podobnie niby concept, ale taki conept że aż upadek. Pomijając nieciekawy (wg. mnie - zdanie subiektywnie nie przejmuj sie nim:P) pomysł musisz wyprostowac ten model! No chyba, że Twoja bryka była planowana z krzwymi słupkami dachem i wygieta atrapa chlodnicy (jeszcze jej nie ma ale ksztalt otworu jest taki .....). To tyle.

 

P.S. Jestem ciekawy jak rozwiazesz szyby z tak ulozynm przednim sl;upiek i jego okolica :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do ciebie pytanie, czy probowales naszkicowac go sobie na kartce, czy lecisz zglowy?

szczerze powiem ze mi sie akurat niepodoba...

no ale nie chce cie zrazac, to jest twoja wizja, ja zawsze uwazalem ze najgorzej jest zrobic sredni projekt, taki ktory wszystkim bedzie sie srednio podobal :)

 

greets

keep working :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam projektu w glowie, narazie ucze sie opanowac wszystko dookola co nie do konca wychodzi (patrz: slupki i uwaga triple x)

 

narazie sie ucze i zobaczymy co wyjdzie, mam jako taki zarys w glowie ale przeciez nie wszystko potrafie wykonac jakbym chcial (inaczej bym zrobil prawdziwy samochod)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak koncze ten samochod, jest w nim duzo bledow ktore bardzo ciezko poprawic (zle zaplanowanie) o to render koncowy, dodaje ze na poczatku mialbyc to fiat panda (hehe) moze ktos zauwazy jakies podobienstwa.

 

dodam ze nauczylem sie kilku rzeczy podczas robienia tego samochodu (i tak sie nikomu nie podobal)

 

 

 

[Wyedytowany dnia 15-6-2004 > Skilo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności