Skocz do zawartości

Szukam szybkiego internetu (upload) w Warszawie


claude

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę miał do wrzucenia sporo materiału dla klienta z wysp. Wydaje mi się że lepiej wrzucić animacje na serwer niż wysyłąć pocztą. Długo idzie pocztą i nie ma mowy o szybkich poprawkach.

 

Niestety mam Internet 1 Mb a upload 250 kb/s więc kilka kilkanascie giga bedzie sie wiekami wrzucało.

 

Nie znacie jakiegoś miejsca/kafejki w Warszawie gdzie dysponują szybkim łączem i dało by się tam to wrzucić w jedną noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy klient bedzie zachwycony sciaganiem kilkunastu giga... Nie lepiej to wrzucic na dwie plytki i wyslac "po staremu"? Dojdzie bez cudowania - mowisz ze dlugo idzie? Ja zwykla lotnicza dostalem z Wawy do Meksyku w dwa tygodnie. FedExem czy DHLem (albo co tam za kurierow macie) bedziesz mial szybko i pewnie. O "szybkich poprawkach" w temacie kilkunastogigowej animacji i tak chyba nie mozna mowic a i upload swoj czas zajmuje. Potem do tego klient musi to sciagac - nie wiem czy bedzie zachwycony taka forma. Moze zanim podejmiesz decyzje zapytaj samego klienta jak by mu odpowiadalo?

 

W Wawie korzystalem bardzo dawno z kafejek wiec pewnie nie istnieja juz niektore. Lata temu ugadywalem sie z prowadzacymi kafejke na stacji metra Centrum na takie nocki, bo nie mialem zadnego lacza w domu. Ale to juz prehistoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient sam zaproponowawał taką formę a mi to pasuje, bo wrzucać mogę jeden dwa dni przed dedline a pocztą wysyłając nie wiadomo kiedy dokładnie dojedzie.

 

Serwer mam swój i powinien dać rade.

 

Dzięki za propozycje, odezwę się gdzieś pod koniec tygodnia jak bede zamykał projekt.

 

Na nasze forum zawsze można liczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

claude nie wiem co Ty tam wysyłasz ale czy nie warto tego byłoby najpierw (jeżeli to są animacje) puścić w jakiejś skompresowanej wersji i dopiero potem po klepnięciu wszystkiego puścić ciężkie pliki? Ja tak zawsze robię.

Co do wyboru net czy "na żywo" ja bym nie miał dylemata.. Net, net, net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztą - Pocztexem albo DHL'em jeszcze mi się nie zdarzyło jakiekolwiek

opóźnienie, zazwyczaj jak do 15 wyśle to jest na drugi dzień (rzecz jasna

trzeba się rozeznać jak który kurier ma, czasami 15 czasami 17 etc.). Usługi

całkiem solidne i wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności