Skocz do zawartości

[postac/zwierze] Ludek


CgBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam ludka, ktorego dlubie od jakiegos czasu. Duzo mu jeszcze

brakuje do perfekcji ale jestem ciekaw jakie wrazenie sprawia.

Postaram sie aktualizowac watek w miare mozliwosci. Docelowo chce mu jakis mocap wrzucic aby pomachal troche swoimi przydlugimi lapami

i poklapal pyskiem.

 

Model wciagniety do maxa prosto z zbrusha, wyrenderowany scanlinem.

Geometria modelowana recznie w maxie z boxa ale pewnie sie jeszcze zmieni

to wrzuce jak bedzie zdatna do uzytku.

Reszta w zbrushu 3.5 r2.

 

Chyba zle watek nazwalem i nie wiem jak zmienic... Moze klicek pomoze ? :D

 

ludek_002.jpg

 

 

ludek_001.jpg

Edytowane przez CgBartosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wrażenie sprawia bardzo fajne :) Niezły pener.

Czasami to rzecz gustu, ale napiszę rzeczy, które ja prawdopodobnie bym poprowadził ciut inaczej. Odnoszą się raczej to ogólnego odbioru całości i wyglądu, a nie do poprawności modelu.

 

-Myślę, że mocniej bym go osadził na stopach. Sporo waży gostek. Ale wypłaszczanie stóp pod ciężarem to pewno na rigu będziesz robić.

 

-poszerzyłbym mu staw skokowy, kostki i dolną partię łydek. Mam wrażenie, że przydałoby mu się tam ciut więcej masywności żeby dźwigać cielsko.

 

-wzmocniłbym mu szyję po bokach. Chodzi mi o zrównoważenie tych potężnych mięśni grzbietu, które tak wysoko się wypiętrzają. Może ciut więcej w linii między uchem a obojczykiem by mu nie zaszkodziło.

 

Są jeszcze różne mniejsze rzeczy, które trochę bym poprawił ale to pierdoły typu suty, czy krzywizna bicepsa tuż przy zejściu w okolicy łokcia.. ale to już czepialstwo.

 

Szalenie miło widzieć tak fajny modelik od Ciebie :) Super! Nie mogę się doczekać finalnego efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę sobie jeszcze raz na niego.. nie do końca mnie przekonuje to, że stopy mają 3 palce a dłonie 5. Jeśli zmutował, to bardziej bym to widział w kierunku tak jak Nightcrawler z X-men... 3 palce u nóg i 3 u rąk. Na twarzy i uszach ma wyraźne naleciałości zwierzęce. Można by się pokusić o jakieś odbicie tego w dłoniach.. może dłuższe pazury albo inny motyw przypominający trochę zwierzęce łapska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba bryła ciała, główka wydaje się ok. Mógłbys wygładzić mocna model i zrobic jeszcze raz taki grubo ciosany clayem i flatenem bez detalu.

poszerzyłbymmu talie, fafcet przypakowany wyglada w tym miejscu bardziej jak y nie jak x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Grubo :) Btw. korzystałeś kiedyś może z innej ksywki? Skądś kojarzę imię i nazwisko i nie mogę przyporządkować do osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ok, już nieco rozjaśniłeś :)

Co do postów wyżej, to chłopaki mają chyba gorszy dzień dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności