Skocz do zawartości

Pojazd 3D (porsche linea concept)


dexter47

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dizajn przodu mi się podoba, tył jakby zaprojektowany przez kogoś innego (brzydki). Ciekawe felgi, podobają mi się. Render zbyt jakiś rozmazany, spróbuj wyrenderować w wyższej rozdzielczości i pomniejszyć w photoshopie. To co GrześDuro, wywaliłbym ten krzak odbijający się. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o concept - mało nawiozan do firmy. Zupełnie jakby przykleic znaczek na koniec i powiedzieć.. o prosze, Porshe nowe.

 

nie do konca sie zgodze, gdybym zobaczyl ten samochod bez nalepek firmowych, i zostal bym spytany do czego porownac ten samochod, napewno wymienil bym rowniez porsche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza podpisuję się pod tym, co o designie napisał Stachu, niemniej jednak wydaje mi się, że felgi są strasznie cienkie na szerokości, chociaż na podstawie tych dwóch renderów trudno to właściwie ocenić. Co się jeszcze tyczy przodu, to światła są podobne do któregoś modelu Ferrari, albo Alfy Romeo 8C. Linii dachu przydałaby się jakaś ciągłość, taki uskok ani ładnie nie wygląda, ani nie pasuje. O tylnej części tyle, co dobrego da się powiedzieć, to to, że nadkola wyglądają ładnie. Tylny pas powinien pójść cały do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze nie wiem dlaczego takie nieostre się stało u mnie na pulpicie jest ostre :P

odnośnie samego modelu to

przód to stare porsche 550 tył to mieszanka 550 z starą Carrera

http://www.autowp.ru/pictures/porsche/550/autowp.ru_porsche_550_a_1500_rs_spyder_2.jpg

http://www.autowp.ru/pictures/porsche/550/autowp.ru_porsche_550_rs_spyder_carrera_panamericana_1.jpg

tu macie linki do 550

szczególni ten 1 model mi się podoba

a tu studio :)

a co do felg to jak sie przyjrzycie to tak naprawdę mają 5 ramion a nie 10 ;]

porschelinea.jpg

Edytowane przez dexter47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności