Skocz do zawartości

Pszczola


Gość kakaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gały ma nie takie jak trzeba i skrzydełka nie przymocowane tam gdzie zwykle się zdarzają. Przez to że zamieściłeś fotkę jako thumbnaila dostałem chwilowego ataku zawiści, ale już widzę że to tylko refka. No chyba że to render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mookie: dzięki:)

dac77: hehe taka mała podpucha:P co do oczu to poprawiłem. a skrzydła nie były ruszane wogóle za wyjątkiem wyznaczenie splinem i extrude.

 

up. próba zrobienia skrzydeł ale wyszło hmm... dziwnie:P ma ktoś jakiś pomysł na zrobienie ich? czy razem z tułowiem czy skrzydło oddzielnie i jakoś to razem przymocować tak jak kombinuje teraz? (skrzydła będą docelowo trochę wyżej niz teraz)

 

http://img835.imageshack.us/img835/5434/pszczolaup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up. Poprawione małe błędy, dodane skrzydła, nowy plaster miodu. Jedynie ma m małe wątpliwości co do kształtu skrzydeł. Mile widziane jakiekolwiek komentarze. Dobrze, nie dobrze? Model raczej skończony, więc jakby było ok to pora na textury :)

 

link do up'a:

 

http://img828.imageshack.us/img828/8052/pszczolaup2222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dawac miniatury, albo od razu pełny obraz na forum, niewygodnie sie przeglada watek jak nie widać postępów

 

juz coraz lepiej, kiedyś ogladalem chyba z 2 tutoriale dot robienia owadow jeden w modo, drugi do blendera ten z linka, mam nadzieje ze praca utrzyma poziom tutoriali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności