Skocz do zawartości

Grow - jak to zrobic - pojawianie sie obiektów próżni


ti-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie - jak można uzyskać taki efekt jak na podanich niżej linkach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-6QPkfmRepU

 

Podejrzewam ze jest to jakies maskowanie obiektów w grupach, tylko potrzebuje wskazówki jak to sie nazywa i gdzie to poszukac - jak ktos ma moze namiar na tutorail bede bardzo wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz w podpisie drugiego filmiku jakiego pluginu gość używał ( ScalpelMAX plug-in by Cebas ). W pierwszym przypadku gość odpowiada na pytanie jak to zrobił:

 

"-hey I am from poeru, and i would like to know how did you do that, did you use 3d max?, with the pluging "Digimation Grow"?, thanks you =)

 

-nope just use keyframe animation"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ok. dzieki za zwrócenie uwagi.

 

tylko sie zastanawiam -nope just use keyframe animation - to znaczy ze jest to rozciagane... ?

 

wszystkie elementy sa skurcznone i powiekszane - ze wychodzi to tak jak widac...

 

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz jeszcze zrobic znikanie obiektu za pomocą animowanej mapy opacity ale Growth jest najlepszy moim zdaniem bo : zachowuje mapowanie i texturki a dodatkowo wypełnia przecinane miejsce nadbudowując mesha we wszystkich dziurach - poza tym płynnie "tnie" obiekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś dać namiary na plugin Digimation Grow dla 3ds max 2010 ? jestem zielony w kwesti pluginów przyznam się, że jeszcze ich nie używałem, ale chciałbym zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Dzieki za pomoc. Ogolnie najlepiej mi sie robi uzywajac Slice i Shell, manewry gizmem i wychodzi naprawde fajnie. Plugina nie sciagnolem bo nie moglem go poszukac - chociaz pewnie nie szukalem za dobrze i poprzeslalem na w/w metodzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności