Skocz do zawartości

Scena 3D - osobowość


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wizję, i mam zamiar stworzyć ją w 3D studio, scenka ma przedstawiać akwiarum a w nim maska leżąca na dnie w wodzie, takiej zielonej z glonami, kiedy ktoś nie czyści rybek, będzie to trochę trudne zadanie, ale mam nadzieje że z waszą pomocą uda mi się zrealizować zamierzony cel... aha pracke robie w wolnych chwilach, więc musicie uzbroić się w cierpliwość... pozdrawiam i zapraszam do komentarzy

 

zamieściłem pierwszy renderek maski która będzie spoczywała na dnie, nie jest to zwykła gładka porcelanówka, chciałme aby to był wycinek twarzy, chociaż moze to potem być mało istotne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche wyglada jakby była lekko zgiętaa w pół... tzn czoło chybazabardzo wysuniete do przodu. poza tym jak dla mnie ok wszak to jest maska... a nie twarz więc nie musi być super rea;istyczna poza tym w tak brudnym akwarium aż tak wiele widać nie bedzie... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta Scena zapowiada sie całkiem fajnie.. nie moge się już doczekać wody w aQuarium i tych wszystkich kamyczkow roslinek... to jest cool sam mam tez aQarium w domu i lubie przesiadywać opd czasu do czasu przy nim...

 

życze ci powodzenia przy robieniu wody i teXturingo glonooF

 

 

PozdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za komenty, wrzucam teraz próbne renderingi porcelanówki, jeden to scanline ze skylightem, a drugi to mental, chyba bede szukał innego rendera bo nie moge hdri wyrenderować, ...pozdrawiam

 

aha, co do kamyczków i roślinek, tego nie mam zamiaru robić, bo to ma byc prosta, wymowna scenka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał akwarium najpierw chciałem gotowca dać, ale później wyskrobałem sam przy pomocy raytrace...

 

co do wizji artystycznej to masz rację o klejony akwarium, ale taki z grubym dnem w całości moim zdaniem lepiej się prezentuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee nieno wypas.. ten zielony kolorek i maska wyglądają jak radioaktywne albo zatrute. Nabiera to klimatu. Ja myśle tylko, zeby ściemnić otoczenie, zeby to akwarium emanowało blaskiem jako naj jaśniejszy obiekt. No niech po prostu świeci w kompletnych ciemnościach:P.

 

Aha i może zrób większą górkę tych kamyków, lepiej to bedzie wyglądać np. z profilu.

 

No a co do akwarium to mówie, wizja to wizja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

...a mi się podoba - wymiatające.. tylko utnij kawałek przestrzeni z prawej strony akwarium, bo takie kadrowanie mi się nie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za komenty i porady...

Wybaczcie że się tym razem do nich nie dostosuje...a co do uwag... kadrowanie - tak chciałem umieścić obiekt jak jest, aby nie był w centralnym kadrze, chociaż sama maska w nim jest, poza tym mogłem pokazać światło na podłożu... kartofle i dalsze upiększanie, nie widze w tym sensu, pokazałem to co chciałem, nic innego nie miałem zamiaru wymyślać...

dzięki wszystkim, że zajrzeliście tu na chwilke i napisaliście swoje uwagi... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności