Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi R8


Filippo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pokazuję swoją pierwszą większą prace. Nie jestem z niej zadowolony, ale myślę, że nie wyszła tak tragicznie. Proszę o ocenę i wytknięcie błędów, które później poprawię, no i liczę na pomoc przy renderze, bo z tym będzie największy problem:D. No i jak wszyscy wiedzą zaczyna się szkoła, także upy będą dość rzadko.

Soft:Max 2009

Render: Mental Ray

 

audirenerclay.png

Edytowane przez Filippo
załączniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

audi4k.png

 

Jest UP. Render robiony trochę na szybko, no i nie ma światła na grill, ale inne światła oprócz day light odmawiają współpracy, chyba dlatego, że mam niebo.

Pewnie rozwiązanie jest proste, ale prosiłbym o radę w tej sprawie:D.

No i proszę o wytykanie błędów, a podejrzewam, że ich nie brakuje:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze nie masz wiedzy jak w miare dobrze modelowac auta... poszukaj sobie na internecie, gdzies jest swietny tutorial audi A3 (sportsback bodajrze) tam nauczysz sie fajnie modelowac, glownych trikow zeby wszystko fajnie szlo (m.in. twoje odksztalcone auto po ms'ie)

 

 

Powodzenia, nie nastawiaj sie negatywnie na odpowiedzi ;-) po prostu, jezeli cos nie jest perełką musi byc zjechane... choc szczerze twojemu do perelki daleko :-P (moim modelom z reszta tez...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już dawno się zastanawiałem czy nie przestać dłubać w tym nieszczęsnym Audi. k_gabra dzięki za radę, znalazłem ten tutorial. Jak go obejrzę, to zacznę dłubać jakiś inny samochód. Miejmy nadzieję, że pójdzie lepiej:D. Oczywiście wrzucę do WiPa, jeśli będzie się nadawał. Na pożegnanie R8 po MSie i poprawianiu niektórych krzywizn.

Temat do wywalenia

 

audi5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności