Skocz do zawartości

co padlo?


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie batou to dopiero poczatek. uzbieralo juz mi sie czesci na 3 kompy w tym 2 na p4 wiec teraz mam pewnosc ze to druga mobo p4c800deluxe jest padnieta a nie reszta gratow. wiec teraz czeka mnie wojna z serwisem.

 

a z karta to byla chwilowa panika. juz przeszlo to rozowe aczkolwiek od zawsze bylo lekko szare takie przesuniecie. na starej rivie tnt tego nie mam wiec to nie jest wina monitora.

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > SansSerif]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pozwolisz szeryfie, ze sie wyzale w twoim watku bo nie bede specjalnie nowego zakladac ;)

 

zdechla mi nagrywarka!! jeszcze wczoraj nagrywala, dzisiaj nic nawet nie czyta, zero dzwiekow nie wydaje, nic. kable, wszystko ok. dead, dead, dead.

 

 

 

 

R.I.P

LiteOn 52x24x52

Wroclaw

June 2003- June 2004

 

 

 

 

jutro mykam do serwisu. dobrze ze liteon daje 2 lata gwaracji.

 

btw jak tam twoj sprzet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelki? siur aj did

 

dyskusja powiadasz?? ciezka sprawa.

kumpel swego czasu nie mogl sie z pana z serwisu wyklocic, chociaz racja byla po jego stronie. anyway, wkurzyl sie, przeszedl sie do swojego znajomego na prawie, posiedzieli pare godzin na kodeksami, w dwojke wpadli do sklepu razem z kodeksem cywilnym (czy jakims tam) z pozaznaczanymi paragrafami i dyskusja byla baaaardzo krotka. w ciagu pieciu minut zalatwil to czego nie mogl zalatwic przez tydzien. think about it :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, przyznaje, wkurzylem sie i zaczalem kopac w kompa:)

 

moze jakies negatywne fluidy akdsn\'a ?

 

ale powaznie, tak to jest czasami z nagrywarkami/cdromami. przypuszczam ze ten badziew z laserem wyskoczyl. z checia bym ja rozkrecil i sam zobaczyl ale sa plomby na niej, wiec jesli by sie okazalo, ze to nie to to bylaby lipa... wiec wole to po prostu zaniesc do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wlasnie wracam z serwisu firmy endor co chce mnie zrobic w jajo. pan wlasciciel firmy bardzo kulturalnie przekonywal mnie ze NAPEWNO jest to wina innych komponentow. po przedstawienu listy ilosciowej uzytych procesorow, ramow, zasilaczy etc podsumowal sprawe ze tak juz czasem bywa ze jedne komponenty dzialaja a inne nie z ta sama plyta ale on sprzedal mi tylko mobo wiec mu wisi reszta. byl na tyle laskawy ze wysle moja mobo bezposrednio do importera ale zapewnia ze efekt bedzie ten sam czyli usterki nie znaleziono :[

 

kocham ten porabany kraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey akdsn, wlasnie przeczytalem, ze wielki intel przyznal sie do tego, ze prescotty wyprodukowane do tej pory (czyli twoj tez sie lapie, bo masz prescotta nie?) zawieraja 31 bledow, ktore moga prowadzic do powaznych nieprawidlowosci a nawet lock-upow calych systemow.... moze twoje problemy wynikaja wlasnie z czegos takiego...?

 

http://www.intel.com/design/pentium4/specupdt/30235203.pdf

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM DWA NORTHWOODY!

 

ja wiem ze czasem pisze nie wyraznie ale dlaczego nie czytacie moich wywodow dokladnie? :)

 

to byl zbieg okolicznosci ze padlo mi p4c800 a nowe p4c800deluxe bylo (prawdopodobnie) fabrycznie uszkodzone. po powrocie z serwisu starej mobo oba proce chodza na niej bezblednie, aczkolwiek niestety oddzielnie ;)

 

 

edit: ou fak to mi zabiles klina dirty. teraz przeczesuje wszystkie dokumentacje intela :\\

no i nic z tego nie rozumiem poza tym ze powinienem kupic amd.

 

[Wyedytowany dnia 26-6-2004 > SansSerif]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty ale jak poszperalem to northwoody tez maja bugi. tylko nic mi nie mowi ten belkot techniczny jak nie podaja rozwiazania.

 

przegladam codziennie www.techsupportforum.com i az mnie krew zalewa. co chwile zakladane sa watki o wylaczajacych sie kompach na mobo asusa a tamtejsi spece jako podstawe do odpalenia nowych asusow polecaja radiator miedziany zalmana i psu anteca 550w.

 

hmm a moze sie myle i np odchylenia napiec o 0.05 v powoduja krzaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powduj, to byloby poza standardem. ale tak na serio to hmm...podsumujmy, kompy chodz poprawnie u innych znajomych?( z tego co pamietam to hcybatak bylo) wszystko chodzi, ale osobno, bo razem to juz nie chodzi .. tak? a jest jakikolwiek komplet co chodzi razem z czymkolwiek? kied bedziesz mial wyniki z serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jeszcze raz :)

 

Wysłane przez SansSerif

 

to byl zbieg okolicznosci ze padlo mi p4c800 a nowe p4c800deluxe bylo (prawdopodobnie) fabrycznie uszkodzone. po powrocie z serwisu starej mobo oba proce i raszta zlomu chodzi na niej bezblednie.

 

p4c8000 - kiedys padla i po upadku komp juz nie chcial sie uruchomic, nie startowal bios czyli nie dochodzilo do post`a. byla w serwisie imortera i teraz dziala super.

 

p4c800DELUXE - od samego poczatku wylaczala sie sama po czasie od 1 min do ponad 30 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po miesiacu spedzonym pod stolem z latarka i srubokretem i drugim miesiacu spedzonym na oczekiwaniu decyzji serwisu importera dostalem nowa plyte glowna asus p4c800 deluxe i dziala!

2 tysiace odwiedzin tego watku, stracony czas i pieniadze. bez waszego wsparcia psychicznego bym nie przetrwal. dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie postanowiłem, a raczej komputer mnie do tego zmusił, żeby przypomieć wam taki temat - co padlo?

 

Działam teraz na internecie w trybie awaryjnym. Od wczoraj mam taki problem że

komputer mi się wieszał i przestawał działać. Gdy sprawdziłem antywirusem w trybie awaryjnym ( bo ten mi się nie zacina, lecz działa trochę wolno) okazało się żę mam coś

około 19 wirusów. Skasowałem je i myślałem żę to będzie koniec problemu. Niestety się myliłem i dopiero teraz się zaczeło.

Niemal że się długo włacza to jeszcze jakieś 2 minuty po uruchomieniu komputer mi się restartuje. za każdym razem włacza się i wyświetla komunikat o tym że było coś robione w msconfig.

 

Parametry kompa to: winXP sp2, ap 2500+, ram 1024, geforce 3 Ti200.

Jeszcze tylko powiem, że w system worksie sprawdzałem windoctorem,

a disk doctor nie chciał mi szukać błędu bo jakiś tam program był uruchomiony

i się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ten watek moze wygladac jak staly i przyklejony ale jest wylacznie moj i dotyczy moich juz rozwiazanych problemow :D

 

TA, najprosciej, najbezpieczniej i najpewniej to format. no i nie zarzynaj kompa system worksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności