Skocz do zawartości

Ferrari 599 GTB


Vrock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem dlaczego wygładziłeś całą karoserie razem z szybami, no i poco ci ms na tylnych światłach uzyskałeś tym tylko więcej błędów- ms nie załatwi wszystkiego za ciebie.

nieee, szyby i światła, to na razie tylko taka prowizorka, żeby nie było dziur, chciałem żebyście ocenili i coś doradzili z całą resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje musisz byc geniuszem jesli to twoja pierwsza stycznosc z 3d i pierwszy model.... Chodz za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc. Poza tym pozakanczaj niektore linie bo sie bugi robia np na tylnim zderzaku na boku, i troszke za gesto siatka na tylnim nadkolu bo wyskakuja zalamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje musisz byc geniuszem jesli to twoja pierwsza stycznosc z 3d i pierwszy model.... Chodz za bardzo nie chce mi sie w to wierzyc. Poza tym pozakanczaj niektore linie bo sie bugi robia np na tylnim zderzaku na boku, i troszke za gesto siatka na tylnim nadkolu bo wyskakuja zalamania.

 

Aż się zarejestrowałem ,żeby to napisać. Uwierz mi , on nie jest geniuszem , LOL :D. Ale potwierdzam ,że to jego 1 samochód/własnoręcznie zrobiony model 3d.

 

PS

Piotrek , czemu nie dasz im video-relacji z tworzenia ? :

Edytowane przez Spoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z tworzenia raczej by nic nie dala bo nie o to chodzi ze On tego nie zrobil,

"Ale potwierdzam ,że to jego 1 samochód." Zapewne jest to jego pierwszy samochod ale jak bys przeczytal ze zrozumieniem to pisalem o pierwszej stycznosci z 3d i pierwszym modelem, a nie pierwszym modelem auta. Poprostu trudno uwierzyc ze po zrobieniu szescianu, odrazu zabral sie za samochod, bo tak to wynika z tego co napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ,że nie umiem czytać ze zrozumieniem ;/. Z tego co jest mi wiadome , jest to jego pierwszy ,własnoręcznie wykonany model w 3d. Co do samej styczności ,faktycznie - nie są mu one obce ,pracował już na gotowych(chociaż wątpię ,żeby miało to tutaj jakieś większe znaczenie). A co do video-relacji , nie chodziło mi tu o to ,żeby udowodnić komuś ,że on to zrobił. Raczej o to ,że zawierają one nasze teamowe rozmowy z TS'a i są po prostu śmieszne ;p. Ogólnie powiedźcie jakieś czułe słówko , bo chłopak ostatnio stracił zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z tworzenia raczej by nic nie dala bo nie o to chodzi ze On tego nie zrobil,

"Ale potwierdzam ,że to jego 1 samochód." Zapewne jest to jego pierwszy samochod ale jak bys przeczytal ze zrozumieniem to pisalem o pierwszej stycznosci z 3d i pierwszym modelem, a nie pierwszym modelem auta. Poprostu trudno uwierzyc ze po zrobieniu szescianu, odrazu zabral sie za samochod, bo tak to wynika z tego co napisal.

 

Ten "spoy" to tylko jedem z moich kupmli, trudno mi powiedziec ktory, bo nick spoy to moj inny nick :/. Co do tego pierwszego kontaktu z 3d to wczesniej konwertowalem auta do gta, tez 3d ale to zupelnie inny program i z modelowaniem ma malo wspolnego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsze boje z 3D to wybrałeś bardzo trudny model. Proponuję robić kawałek po kawałku, prostować i poprawiać kolejne elementy, bo puki co troszkę plastelinowy ten modelik wychodzi. Bardzo lubię 599kę, więc pooglądaj referki i popraw krzywizny i babole, które Ci powychodziły, please :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pierwszy model, to przecież nie jest źle.... mój pierwszy model to był box. ;]

 

Co do problemu łączenia to jest to na 100% kolejnośc stacka. Masz najprawdopodobniej najpierw MeshSmooth/TurboSmooth a dopiero później Symetry (albo na odwrót, teraz już sam nie jestem pewien xD). Zamień je miejscami przeciągając myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności