Skocz do zawartości

[PROPOZYCJA] Bałagan w tutorialach


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Piszę tu z prośbą, przede wszystkim do Panów chveti i Knysha o delikatne uporządkowanie działu Tutoriale. Krew człowieka może zalać kiedy wchodzi się do działu Tutoriale 3D, a tam pierwsze kilka wątków w stylu "dlaczego mam watermarki na renderze" czy "co z moim viewportem"... Oczywiście nie mam zamiaru bagatelizować problemów użytkowników, są to poważne problemy, ale zastanawiam się czy nie można by było przenieść tych problemów w inne miejsce? Chyba dział Tutoriale jest na tyle poważnym działem że zasługuje na nieco zadbania:)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podpisuję się pod słowami hkropinski'ego

Dalej postuluję nawet o usunięcie z działu Tutoriale wszystkich wątków gdzie ludzie szukają tutoriali. Coraz rzadziej spotykam normalny post z linkiem do tutoriala. Jest tam za to coraz więcej wątków ludzi którzy nie używają google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Szkoda tego działu. Tylko jak to teraz szybko uporządkować. Faktycznie taki był regulamin działu, że tematy [szukam] są dopuszczone. Mogę utworzyć podforum [szukam ...] i tam część takich tutoriali wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Tutoriale przeszły w miarę gruntowne sprzątanko. Z 11 stron zrobiły się dwie, pojawiły się subfora - szukam dla poszukujących wiedzy oraz archiwum na wszelakie stare i rozwiązane różności. Mam nadzieję, że ktoś to doceni. Trochę mojego cennego życia na to poszło ;)

Jeśli ktoś znajdzie coś, co trzeba przesunąć niech pisze do mnie albo raportuje :) Mogłem coś przegapić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności