Skocz do zawartości

Animacja: Articles Of War


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas mamy przyjemność prezentować Wam kolejne, debiutujące w Sieci krótkie metraże. Dziś zapraszamy do obejrzenia „Articles Of War”- dwunastominutowej animacji o amerykańskim pilocie bombowca.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1403

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A wy tak na poważnie? :)

...bo wydaje mi się, że nic bardziej ckliwego i banalnego nie widziałem od dawna. Przykre trochę, bo temat ważny, ale nie mogłem się doczekać, kiedy się skończy ten film... Od początku było wiadomo, jaka będzie wymowa tego obrazka. Zero zaskoczenia. Przekaz dość banalny. Obejrzałem to wczoraj, dziś zrobiłem drugie podejście, ale nic to nie zmieniło. Może znudziły mnie już filmy o żołnierzach, do których dociera tajemna prawda, że wojna nie jest dobra.

 

Dźwiękowo daje radę, kilka pojedynczych kadrów całkiem spoko, ale bez przesady... Chyba nie trawię tak prostego podejścia do animacji i nie chodzi o to, że zabrakło 3d, bo ostatnio prezentowane filmy od Gobelinsów zrobiły na mnie duże wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Itsuma: jakie ty masz na myśli przesłanie?

A wybuchów jest w sam raz, tylko są kiepskie i nie robią żadnego wrażenia :] ale chyba nie o to tu chodziło, więc odpuściłem strone techniczną.

Edit: a przesłanie/treść w szortach jest jak najbardziej ważne, ale nie na poziomie lektury z podstawówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności