Jump to content

tadek

Members
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About tadek

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/20/1989

City (optional)

 • Miasto
  Nisko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można w leasing? Jaka rata? Bardzo proszę o szczegóły.
 2. Przez ostatnie miesiące moimi głównymi narzędziami były lasso i krzywe, pospamuję przez jakiś czas pędzlem. Cieniowanie robiłem na zasadzie próbkowania gradientu nałożonego wcześniej. jakieś 2-2.5h roboty, wszystko standardowym pędzlem w PS. mam ogromny problem z detalem, za piernik nie mogę dopracować bazy tak by skutecznie uraczyć obraz detalem... koniecznie liczę na jakieś sugestie.
 3. Hej, taak, generalnie z takich 'swoiskich' zwierzatek zebrał by małe stadko, ale jednak gdzieś mi myśl lata za tymi gdzie pojawiają się jakieś legendy, historie etc. : D Dociągnąłem tego wilczka, choć nie czułem go zbyt dobrze, fatalnie może nie wyszło, tak więc oddaję pod publikę :)
 4. Hej telthona, w PS wszystko idzie. Tam rzeczywiście zostały śmieci po szkicu, widziałem je, ale jakoś się ostały. : P Zamysł mam taki by stworzyć serię 'naszych' leśnych zwierzątek o lekko wyraźniejszej charakterystyce dla każdego, stąd wyjątkowe poroże jelenia, raniony orzeł polski, dziki wilk w pełni(pełnie jeszcze nie ma :D). Już teraz wiem że chciałbym dopisać do kolekcji żubra i sowę. Na początku zwierzątka miały mieć dużo bardziej baśniowy wyraz, ale stwierdziłem że to za dużo i tak kwiaty, liście, ptaszki i inne duperele pouciekały z jelenia, to są ich pozostałości :D
 5. Heh, faktycznie, jak tak zwróciłeś uwagę, trochę wygląda to jak, by go ktoś zaskoczył od tyłu :D Poprawię to w przyszłości na pewno. Ciągnę temat wilka, choć przez moment zwątpiłem - co go nie 'uczeszę' to wywalę, bo coś mi nie siedzi, mimo to idzie do przodu. Czuję to w kościach, że brak mi warsztatu w tradycyjnym rysunku i to wychodzi w ilustracjach, ale kurcze blade, lubię ilustracje, a czasowo jestem dopięty w ciągu dnia po uszy :D
 6. Długo zastanawiałem się czy coś wrzucić, ale uznałem że dobra krytyka jest mi potrzebna (dobre słowo też :D). Pozwolę sobie również szkice wrzucać. Choć mam też sporo webowych gameartowych projektów, to tutaj jednak chcę popracować nad techniką odnośnie ilustracji, pokazać procesy mojej pracy, może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników mi coś podpowie: Jelonek, wstęp: Jelonek chwilę dalej: I finał: Starszy już Orzeł Polski (choć na potrzeby serii 'dziczyzny' chyba zdejmę mu patriotyczne barwy): Lineart: I finał: Aktualnie działam nad wilczkiem, to tak w temacie 'dziczyzny' której serie chciałbym machnąć: Poniżej mój sposób wizualizacji 'uczesania' za pomocą linów i jaśniejszych 'płatów': Na ten moment tyle : )
 7. Hej, machnąłem sobie w wolnej chwili taką o to płasko rzeźbę, na początku miało wyjść co innego, a wyszedł Król spod Góry :D Uwagi mile widziane.
 8. tadek

  Via www klikacz

  Dziękuję pięknie za rekomendację, ale nikt nic ani słówka? : Edit. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
 9. tadek

  Via www klikacz

  Hej, całkiem nie dawno zakończyłem prace nad oprawą graficzną do browserówki Age of Sword. Generalnie jak to przy tego typu projektach, najwięcej zabawy przyniosły ikonki (ponad 160), czego na pierwszy rzut oka nie widać. Dla ilustracji strony powitalnej wsparłem się zbrushem i modelem góry, dalej to już podmalówki. Zachęcam do opinii.
 10. Hej, całkiem nie dawno skończyłem prace nad browserowym klikaczem, miałem przyjemność przysiąść nad oprawą gry. Całość powstała w kolorywm cartoonowym klimacie fantastyki. Zadanie wymagało wykonania kilku większych i kilku mniejszych ilustracji, ponad 160 ikon, 55 przycisków i lekko ponad 50 podstron - kolorowy miesiąc pracy :) Prezentuję niektóre elementy, obraz jest dość długi, mam nadzieję że dobrze się wyświetli.
 11. Cześć, dzięki za odpowiedź, mimo wszystko mocno naprowadziłeś mnie na pewne zagadnienia z takim modelowaniem związane. Dopytałem jeszcze kilku ludzi siedzących w temacie i jeśli powiem że jest to zupełnie inny dział wiedzy przy modelowaniu od tego co dotychczas się nauczyłem w zabawie z 3D, to chyba nie skłamię : P Bardzo obszerny temat. Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam.
 12. Witam, zastanawiam się, a być może orientujecie się, czy Max pozwala na zapis modelu w taki sposób by można było go dostarczyć do firmy która zajmuje się obróbką 3D i/lub frezem 2D w powiedzmy steropianie, depronie etc? Mam wrażenie że jest taka możliwość jednak jak przygotować model pod coś takiego? Czy muszę mieć na uwadze jakieś konkretne zasady rządzące tego typu obróbką? Z góry dzięki za podpowiedź!
 13. Dzięki Adek, mam jeszcze kilka tego typu prac, ale to stare placki z tamtego roku, wstyd się przyznawać. Praca w agencji skutecznie zablokowała mi swobodę bawienia się dla siebie, a że znów jestem wolnym strzelcem to do końca roku powinno pojawić się coś więcej.
 14. Teapot of Sickness, w ramach zbliżającego się Halloween przygotowałem mała wektorową ilustrację z delikatnym podkręceniem outa w PS. Robiłem do niego przy okazji log z kolejnych etapów pracy które można zobaczyć tutaj: http://www.behance.net/gallery/Teapot-of-Sickness/11469955 . Out:
 15. Witam, poszukuję wszelkich e-materiałów, artykułów, e-booków i info na temat Projekcji 3D i 3D Mappingu obiektów. Zależy mi również na analizie/zestawieniu hardwareu i swoistej wiedzy 'know-how' na ten temat. Mój projekt dotyczy jednej animacji na małym obiekcie wewnątrz budynku, nie celuję w architekturę dlatego jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek materiały w tej materii to będę mega wdzięczy. z góry dzięki piękne!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy