Skocz do zawartości

Wątek pytań o legomira ;)


legomir

Rekomendowane odpowiedzi

1.Mam model wingsa i podzieliłem go na trójkąty jak mogę "odtrójkątować" to w Maxie?

2.Jak mogę przesunąć w maxie ścianę o np. 1cm?

 

PS. Mój pierwszy post(zanosiłem się z nim długo i miała to być jakaś moja praca jednak coś zawsze mi się nie podobało i ten został pierwszym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

detriangulator daje rade. Ale..... recznego sprzatania sie nie wy strzeżesz.

Jesli robisz model w skali czyli np cos co ma miec 10mm ma 10mm a nie 100km. to faktycznie wystarczy F12 i offsetowac sciane bryle czy co tam chcesz o dana wartosc. oczywiscie pod warunkiem ze calosc trzyma skale.

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie. Od jakiegoś czasu, wydaje mi, że od czasu gdy zainstalowałem nowe sterowniki do karty w maxie gdy włączam np. extude i jest podręczny panel go nie widać wogóle, a jak na niego najadę to mi wyskakują pojedyncze ikony(obrazy?), a gdy już chce coś z nimi zrobić to nic się nie dzieje lub zanikają. Wie ktoś o co może chodzić i jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spróbowałem Mayi i mi się spodobała na tyle, że po 3. dniach zabrałem się za modelowanie do modów tylko, że mam taki problem. Zrobiłem budynek. Składa się on z kilku części i tu pojawia się mój problem. Chcę z niego zrobić jedną bryłę tylko nie jestem w stanie odnaleźć odpowiedniej funkcji. Może mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie:

Czy w may'i mogę przeciąć pojedyńcze edge na dwa tak aby nie przecinać jeszcze jednego

albo przeciąć dwa edge w taki sposób aby zrobić tójkąt?

I jak mogę "zakleić" dziury po usunięciu faces?

Edytowane przez legomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wytłumaczyć co to jest syntax error? Ostatnio wgrałem sobie kilka sktyptów i przy dwóch z nich align tool i HKLocalTools taki błąd występuje.

 

I jeszcze jedno pytanie:

Jest jakiś dobrze opracowany tutorial dotyczący MEL?

Edytowane przez legomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności