Skocz do zawartości

Scena 2D Gospodarz drzwi uchyla wędrowcowi


smart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

V!

 

Nie baw sie w szczegoly! Ten tatulaz na razie zupelnie zbedny! Prawa dlon za mala, ramie za szerokie i za waskie w przedramieniu ... biceps dziwnie przesuniety w poblize lokcia, alebo wcale tego bicepsa nie ma ... Koles wogole nie ma bioder ... nogi za bardzo scisniete ... tak jakby mu sie sikac chcialo ... lewa reka jakby za daleko siega ... ogolnie jest cos z nia nie tak .. w sumie jakby byla za mocno wykrecona, ale podoba mi sie jej oswietlenie ... Co do panny, to moze ona przygryzac warge w bolach przedporodowych ... obowiazkowo łzy w oczach, ale spojrzenie niewinne i jesli juz ma zerkac w strone rozmawiajacych, to niech to bedzie przestraszone spojrzenie ... tak to czuje ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ja tam znawcą nie jestem ale ten skrót naprawdę dziwnie wygląda, chyba trochę przesadziłeś ze zmniejszeniem tej łapy. Ale niech się wypowiedzą zorientowani w temacie bo mogę bredzić.

 

A ogólnie to ful wypas (zresztą nie dziwota mając takie świetne referki z drewnianą łyżką :D

 

Czekam na finisz

Pozdro

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Smart ja sam tez mam problemy z podobnymi scenami. Pracuje od czasu do czasu w 3d i prawde mowiac rozplanowanie sceny w brylach - przynajmniej mi - pomaga cholernie. Zacznij od pojedynczych \"kosci\", ubieraj je w bryly. W ten sposob szybko mozna dojsc do w miare zadowalajacego efektu i przerabiajac kilka mozliwosci nie wypruc sobie przy tym flakow.

Co do ostatniej wersji bedziesz chyba jeszcze musial popracowac. Powodzenia

 

;] gollum ;)> ta lyzka nie zostala stworzona do jedzenia tylko do zabijania ;]

 

pozdro

rzuq

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > rzuq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie .to mozolna ale przyjemna praca.Zależy mi by

postacie w tej pracy były bardzo dopracowane ,więc załączam kolejny szkic pozy Wędrownego rzezimieszka

i czekam na krytykę

 

możer zamiast sztyletu dać mu gitarę ?tym też może zabić;)

 

[Wyedytowany dnia 22-6-2004 > smart]

 

[Wyedytowany dnia 22-6-2004 > smart]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie potrafisz sobie wyobrazic pozy klesia sprobuj stanac przed lustrem i wcielic sie w jego role. Glupie ale pomocne tak samo jak drewniana lyzka ;] Nie masz lustra skombinuj kogokolwiek kto moglby robic za model. Miej jakis punkt odniesienia...

 

pozdro

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem tablet i nie wiem :gdzie tanio wacoma graphire 3 classic kupić???.

na razie szkice na kartce robie ale nic nie zamieszczam.(nie mam skanera)

długo na myszce nie pociągne myśle

(ach te ł(w)ak©omstwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności