Skocz do zawartości

Plac Szembeka


Matz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chcialbym pokazac wizualizacje nad, ktora ostatnio pracowalem. Przedstawia ona planowana przebudowe Placu Szembeka w Warszawie. W sumie to nei jestem pewien czy ten projekt bedzie realizowany, ale chyba tak ;). Nad tym projektem siedze juz jakies okolo 6tyg, ale wykonuje go bo pracy i po zajeciach na studiach , wiec dlatego sie tak ciagnie. Finalnie beda trzy ujecia, wiec jak je skonczy to pewnie dorzuce je w tym samym temacie. Praca robiona przy pomocy 3ds+vray+Ps. Jesli macie jakies uwagi lub rady to chetnie wyslucham.

 

Pozdrawiam

 

ujeciepierwsze05copysma.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No proszę - moje sąsiedztwo:). Nie czepiałbym się kościoła, bo on faktycznie tak wygląda (swoją drogą ma świetną iluminację - mógłbyś się pokusić o jakiś nocny render). W samej wizualizacji trochę mi drzewa nie pasują, a dokładnie ich pnie - trochę jak patyki wyglądają ale nie wiem, może to właśnie taki gatunek.

 

PS. Popraw nazwę wątku bo cię zaraz moderator zje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie moge znalezc gdzie trzeba wejsc aby zmienic tytul wątku.

 

adam_m - Co do kosciola to zgodze sie z tym, ze nie wyglada do konca tak jakbym chcial. Moze wynika to z tego, ze jest po prostu za czysty. Ludki dostalem od znajomego, ale widziaelm, ze czesc z nich jest na turbosqiudzie.

 

Lucas - mam juz dwa ujecia nocne wyrenderowane, ale jeszcze nie pracowalem nad nimi w PS. Staralem sie odtworzyc istniejaca illuminacje. Bedziesz mogl ocenic czy mi sie udalo.

 

Odnosnie drzew to robilem je kilkakrotnie konsultujac sie z klientami, wiec chyba wygladaja tak jak chcieli bo przywiazywali do tego duza uwage. Maja kiepska teksture, na ktorej robienie nie starczylo mi juz sily ;).

 

dzieki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności