Skocz do zawartości

Wiz: sypialnia


witoldw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie znam się kompletnie na architekturze i zwyczajnie nie komentuję takich prac, ale zrobię tu wyjątek z jednego powodu: odpowiada mi taki klimat i charakter shaderów/światło :)

Cudownie żeś to wykombinował Panie kolego!

Przyczepiłbym się tylko do tekstur na ramach obrazów (tych mniejszych) oraz ich scen :D

 

PS: jaka rozdziałka na kamerze (tzn. bez skalowania) i średni czas renderowania sceny w tym Indigo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka w kamerze dokładnie taka jak w obrazkach (nie przeskalowywałem) czyli np. 1280x1024.

Czas rederu to ok. 10 h na każdy obrazek, żeby się pozbyć ziarna - 4 rdzenie po 3 GHz. Ale po 5 h jest nieźle.

 

Przy okazji: gdzie bezpłatnie (lub za niewielką opłatą) wstawiać obrazki, żeby uzyskać lepszą jakość, bo na fotosiku mi zmniejszyli z 600 kB na 200 i straszne ziarno i brudy powychodziły, czego nie ma w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość tekstury ramki obrazka - nie wiem jakie to ma znaczenie. Nawet jak autor wstawi tam super teksturę, nie zmieni to wartości pracy ani ogólnego efektu, który mi tam się podoba. Też się za specjalnie nie znam na architekturze ale sądzę, że po małym przemeblowaniu przynajmniej mógłbym tam mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności