Skocz do zawartości

Interaktywna animacja 3d na stronie www


tamb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie jestem pewien czy wybrałem dobry dział ale wydawał mi się najodpowiedniejszy .

 

Moje pytanie jest nastepujące, w jaki sposób można stworzyć interaktywną animację 3d na stronie www ? Chodzi mi o to , że np na stronie mamy model sześcianu, który możemy sobie obracać w każda stronę. Ale w tym przypadku jest to tylko model. To co ja chciałbym zrobić jest animacją. Czy np. jest sobie jakis produkt, niech to bedzie sześcian, a na szescianie kulka która sie caly czas obraca. Interakcja internauty miała by sie ograniczać tylko i wyłącznie do możliwości obracania "kamery " dookoła ruszajacego się (animowanego ) modelu, tak by móc to oglądnąć z każdej strony.

Mam nadzieję, że wyraziłem się w miarę jasno i jest to zrozumiałe dla wszystkich :)

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właśnie nie do końca chodzi mi o coś takiego. Idea jest podobna ale , nadaje się to do prezentacji statycznego modelu. Mi chodzi o coś takiego, że jest np. prosty ludzik który wykonuje jakieś ćwiczenie. I internauta może sobie swobodnie obracać kamerę dookoła ludzika by móc obejrzeć wykonywane ćwiczenie z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz tak naprawdę papervision i inne to tylko silniki pisane we flashu - teoretycznie kazdy moze. 3d flashowe nie podbiło świata, bo jest słabe i bez wsparcia gpu szkoda w ogole to ruszać. Chyba ze ktoś za to płaci. W kwestii GPU polecam jednak alternativę jako inwestycję we własną wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności