Skocz do zawartości

Jaka myszka?


Gość brudny harry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brudny harry

Witam

szukam dorej myszki(lub trackball) dobrze dzialającej pod maxem wireless niekoniecznie opticall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm jak chcesz dobra mysze i wirles to proponuje cos microsoft- maja rewelacyjne sterowniki( nie tak jak logiteh ktory na tym polu to jedna wielka porazka) wytrzymale, niesamowicie wygodne i precyzejne , no i chodza na kazdej powierzchni nawet zamoczonej i nie gubia punktu. rewelacja, ale jak chcesz wirless to szykuj troche kasy bo to ni jest tanie. a no i bierz optyki, bo z kulką to mozna sie zaczyscic na smierc i prycyzja jest wieksza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka to indywidualna sprawa i to od Ciebie zalezy czy wolisz lekka czy ciezka, czy mala czy duza czy w ogole kolorowa czy jaka tam chcesz. Zastanow sie najpierw co Ci lezy dobrze w reku, przejdz sie po supermarketach (tam sa wylozone) wez w reke i sobie popatrz troche. Mysz to nie grafika ze mozesz zadac pytanie czy sie dobrze sprawdza w maxie. Pytanie powinno brzmiec: czy ja bede sie czul dobrze uzywajac tej myszki ? jednak na to musisz sobie sam odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Leru

wez w reke i sobie popatrz troche.

:D :D :D

A tak na serio to nie sugeruj sie tym, co ktos ci powie. sam wyproboj (w sklepie, u kolegow) kilka modeli i wybierz tan, ktory bedzie ci najlepiej odpowiadal. ja ze swej strony nie polecam radiowych (duze, ciezkie i trzeba ladowac baterie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Leru

:D :D :D

i wybierz tan, ktory bedzie ci najlepiej odpowiadal..

 

 

LOL chyba chodzilo o najbardziej :)

chyba ze bedziesz zadawal pytania myszce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dobra nie lapcie mnie za slowka :D

 

Mulczas -> tak wiem skojarzenia, tez takie mialem jak to pisalem ale myslalem ze jestem jedynym niewyladowanym samcem lub nie zostanie skojarzenie wywolane w umyslach pozostalych.

kx -> wiesz o co chodzi :P. Nie rozpoczynajcie OT bo bedzie na mnie, radzcie jaka myszke kupic ktora ma najlepsze osiagi w maxie i najwiecej punktow w 3dMAREK2008

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie - logitech optical, po wyjeciu obciazenia jest lekutka i 0 (slownie: zero) wysilku przy poruszaniu.

 

kiedys - a4tech trackball wwt-13, super rzecz ale niestety sie zuzyl a pozniej nie moglem znalezc tego modelu i kupilem mysz logitecha, po kilkunastu dniach zobaczylem trackball\'a w sklepie :|

 

osobiscie nie polecam myszek bezprzewodowych bo sa ciezkie i zle sie nimi poslugiwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka masz mysze? oni wiem moze nie widzisz, ale ja zauwazam ze a4tech glupial i to nie tylko przy tym czaami chozila mi tylko w poziomie a w pionie musialem sie namachac zeby ciutke drgela, ogolnie jest dla mnie malo egronomiczna( choc jedna kulke jaka od nich mialem do dzis uwazam za najlepiej wyprofilowana mysze jaka mialem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oi ci co nie pracowali nigdy na logitechu nie wiedza czym jest prawdziwa mysz. roznica cenowa jest czesto miazdzaca ale jesli uzywa sie kompa intensywnie do pracy to tylko m$ jest jakas alternatywa cenowa. reszta to chlam. jakosciowo, pod wzgledem precyzji i ergonomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności