Skocz do zawartości

CHC.29:"Dan Verne" by SBT77


SBT77

Rekomendowane odpowiedzi

No to szmugler. Ok, wiem czym zajmuje się szmugler, rzecz w tym czym on się wyróżnia ? Chyba nie powinien specjalnie się wyróżniać, bo by został łatwo namierzony. Ale tu kosmiczny szmugler, to może rasa predystynowana do tej profesji ? Pomyślałem o złożonym układzie trawiennym otoczonym grubymi warstwami tkanki mięsnej i kostnej tworzącej naturalną zaporę dla skanerów. Ok, prochu nie wymyślę, czas poszukać refek :P

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moze jakiś chitynowy pancerz nieprzepuszczający skanerów - dałoby sie przemycać narkotyki w... gdzieś tam. jezeli to duza rasa to samica moze dałąby radę jakieś niewielkie ładunki broni... :) anyway ciekawy tok myślenia z tymi predyspozycjami wrodzonymi. i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko mamy koncept szmuglera nie statku ;)

Drugi Han Solo jest imo zbyt oczywisty. Miriam - masz rację co do tych szram czy pozostałości po walce, jak dam warsztatowo radę to zrobię coś w tym stylu.

 

Zacząłem coś kombinować. Na początek zebrałem jakieś refki, bo teraz będę na bazie refek robić (a co ? :P)

 

ddzxar.jpg

 

Na początek postanowiłem że robie dwunoga, bo jednak ludziom cywilizowane istoty kojarzą się z dwunożnością.

 

wstępnie.

Głowa - prawdopodobnie coś pod kątem owada, ale duże oczy jak u żaby. Dodatkowy mechanizm optyczny podkradnę z kosmonauty. Aparat słuchowy jak u tego owada wyżej (czyli takie wyrostki jak u ćmy)

 

Skóra - coś między żabą a nosorożcem, chcę żeby wyglądało to na grube.

 

Brzuch - duży, jakaś powłoka typu pancerz owada.

 

Ręce - kończyny z poduszkami kota, na dłoniach wibryssy (włosy czuciowe) żeby takiego szmuglera nikt nie okantował - dodatkowo pomagają w grach hazardowych gdzie rolę grają karty, kości itd. Przydatne przy liczneniu monet. Palce długie i chude jak u żaby.

 

Nogi - Szmugler musi czasem szybko wiać to postawiłem na końskie nogi, może tylko kopyta bardziej jak u nosorożca.

 

Ok, czas porobić jakieś wstępne szkice.

 

BTW - Swiezy, załóż temat to będą obrazki, ja taki szybki nie jestem :)

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jeden madry gosciu od projektopwania postaci mowil zeby najpierw szkicowac z głowy co ci podpowiada wyobraznia, nie musi byc nawet poprawnie nanatomicznie czy cus. Jak juz jest ugruntowany szkicor to wtedy szuka sie refek jaknajblizszych temu pomyslowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności