Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Audi TT


rotgut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

postanowiłem w końcu coś wrzucić na rodzime forum. :)

Model jest ciut leciwy, ale sporo się przy nim nauczyłem. Pierwszy raz zrobiłem też jako-takie wnętrze.

 

Zrobione w 3ds Max; render środka i tyłu w VRay-u, przód w Mental Ray. Komentarze mile widziane. :)

 

 

Pozdrawiam,

Szymon

 

57402205.jpg

 

44677315.jpg

 

96794523.jpg

Edytowane przez rotgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pierwsze wrazenie super! Pierwsze ujecie najlepsze, moglbys tylko uzyc nieco innej flary moim zdaniem, ta jakos dziwnie sie komponuje.

Shot z wnetrza ma swietne swiatelko, ale jest jakby nieco niedokonczone, powinienes zdecydowanie doswietlic miejsca pod nogami. Pozatym tekstura skory na fotelach jest jakby za duza.

Ostatni shot ma bardzo fajny klimat, ktory nieznacznie psuje niedopracowana tylna lampa (zarowno model i materialy).

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrazenie super! Pierwsze ujecie najlepsze, moglbys tylko uzyc nieco innej flary moim zdaniem, ta jakos dziwnie sie komponuje.

Shot z wnetrza ma swietne swiatelko, ale jest jakby nieco niedokonczone, powinienes zdecydowanie doswietlic miejsca pod nogami. Pozatym tekstura skory na fotelach jest jakby za duza.

Ostatni shot ma bardzo fajny klimat, ktory nieznacznie psuje niedopracowana tylna lampa (zarowno model i materialy).

 

Faktycznie te rzeczy, które wymieniłeś mogłyby być lepsze. Pewnych rzeczy nie zauważam ślęcząc za długo nad jednym renderem :)

 

Bardzo konkretny feedback, dzięki!

 

Poza drobnymi błędami, o których wspomniał vision3d, praca prezentuje się bardzo dobrze. Widać mnóstwo włożonej pracy i umiejętności.

Pozdrawiam.

 

Dzięki!

 

Pozdrawiam,

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności