Skocz do zawartości

czy poligony mogą być widoczne z dwóch stron?


big_white_ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z poligonami, że jedna strona poligona jest widoczna co jest normalne, a druga strona nie co też jest normalne. Chcę zrobić żeby obie strony były widoczne ale mogę tylko obrócić stronę widoczną i nic więcej.

Czy da sięzrobić żeby poligon był widoczny po obu stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dolaczam sie do pytanka ! jak zrobic by plane mial widoczne wertexy z obu stron . Sposub Rovra nie zalatwia sprawy bo scianki widac ale wertexow nie ! Natomiast sposub Leru jest oki ale czasochlonny zeby za kazdym razem bawic sie tak z plane ! moze jest jakis prostrzy sposob .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sprubowalem sposub Leru i cos sie sypie ! mianowicie to ze jak juz walne plane zamienie na editable poly a kopie odwruce daje attach zaznaczam vertexy z welda daje selected i dupa plane nie przypomina juz plana tylko cos dziwacznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w edytorze materialow mozna ustawic material 2-stronny - zaznaczasz two-sided. mozna tez to zrobic geometria, ale nie jak mowi leru, bo 2 poligony w tym samym miejscu beda produkowaly artefakty gi, cieni itp. najlepiej dac modyfikator shell i ustawic grubosc na bardzo mala.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob kopie obiektu, przejdz do edycji na poziomie poligono, w w tej kopii zaznacz wszystkie poligony, odwroc normalne, zaznacz wszystkie vertexy (kopii i oryginalu), weld i juz. nie trzeba po kolei tego robic z kazdym poligonem ino mozna od razu ze wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności