Skocz do zawartości

Scena 3d: Wkładka do kartki świątecznej


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w zeszłym roku tak i w tym zamieszczam wkładkę do kartki świątecznej, którą wykonałem dla Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy. Na oryginale jest tekst z życzeniami i nie ma mojego podpisu :). Budynki w tle wykonane zostały przez mojego kolegę z pracy Andrzeja Litwę i pożyczone do tejże kartki. Soft 3dsmax 2009, Vray, Photoshop.

 

FINAL_no_text_low.jpg

 

Wiem, że szału nie ma, ale nigdy nie byłem asem w renderingu i kompozycji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cóż, moim skromnym zdaniem kompozycja jest bardzo ok, a i śnieg wyszedł bardzo fajnie. Generalnie jako kartka świąteczna wyszło bardzo pozytywnie.

 

Mam jednak taką trochę offtopową i ogólną uwagę: dzisiaj świeta Bożego Narodzenia bardziej kojarzą się z bombkami i prezentami pod choinkę niż z faktami Biblijnymi, czyli wcieleniem Boga:) Ale jest to pewnie "politycznie poprawne" dla takiej firmy jak Miejska Pracownia Urbanistyczna.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D co wolałbyś żeby Miejska Pracownia Urbanistyczna wysyłała kartki z "wcieleniem boga"?

 

Sympatycznie wyszło chociaż wg mnie kolory niemal pogrzebowe. Szczególnie ten kawałek wstążki po prawej stronie u mnie juz dostał lekki fiolecik i wygląda jakby sie z wieńca urwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak późno odpisuję, ale trochę mnie zmogło grypą :/

Dzięki za opinie i komenty.

 

Zgadza się, że nie siliłem się na jakieś zmyślne przekazy itd. Taka forma nie dotyczy konkretnie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej, po prostu kartki tego typu z założenia są wizualne i symboliczne, więc używa się tego co się dziś ze Świętami kojarzy bezpośrednio - po pierwszym spojrzeniu. Nie ma co ukrywać, że i tak adresat co najwyżej przelotnie rzuci okiem na obrazek, przeczyta tekst i schowa to do szuflady albo wyrzuci do kosza.

 

Kolory po wydruku wyszły nieco inaczej (jak na razie obserwatorzy zgodnie twierdzą, że lepiej), kartka też sporo zyskała po druku na papierze foto - wszystko się bardziej świeci jak psu jajca :)

 

Dzięki raz jeszcze i Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności