Skocz do zawartości

3d max - nawet kropki nie potrafię.


Needed

Rekomendowane odpowiedzi

Ta. Mało chwytliwy tytuł, ale zawsze coś - no nie? :)

 

Więc tak panowie (Panie). Witam serdecznie na początku. Mam do Was dwa pytania

 

To jest tylko jedno. A drugie - czy zna ktoś z Was jakieś dobre INTERNETOWE poradniki, nie video? Proszę o linki oczywiście, najlepiej graficznie także żeby było. I takie tam - wiecie. Chce zacząć wszystko, a jak na razie mam tylko zainstalowanego 3DMaxa. Proszę o pomoc z tym, cel jest ten sam co w sierpniu. Mam zamiar zrobić kilkanaście modeli ludzi :D

 

Pozdrawiam, dziękuje z góry.

 

@A! No i najważniejsze. Nie chce tutków dla pro-elo. Tylko dla początkujących: interfejs, jak modelować, gdzie narzędzia - i takie tam. Czysty początek. Do max3d.pl > Tutoriale - też nie chce :)

Edytowane przez Needed
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hoho :D A coś o wiele tańszego? Wiecie, takie też mogę kupić - ale nie chce wyrzucać pieniędzy na coś, co może mi kompletnie nie wyjść [A znając mnie w dwa dni zniszczę tą książkę tak, że nikt nie będzie jej chciał kupić]. Prosiłbym najlepiej o polskie tutoriale, ponieważ mają być one także dla brata - a on się w języku angielskim raczej nie połapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten nick!

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=94

Sam sprawdź, pierwszy lepszy zrób, postaw boxa i jakoś pójdzie. Ale bez angielskiego to ja bym się za to nie zabierał, a tym bardziej, że miesiąc to mało czasu, za mało.

A 50zł za książkę to w naszych realiach mało, myślę, że podręczniki do angielskiego są droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiesz co z lektury książkowej bardzo tanio bym jeszcze polecał leksykon kieszonkowy, dwie dyszki a masz dobrze opisany interface oraz przybliżone wstępnie co jest co i co do czego służy. Wiem bo posiadam. A potem faktycznie wystarczy cisnąć jakieś tutki i na początek spędzać sporo czasu z maxem by świeża wiedza nie uleciała i jakoś to pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności