Jump to content

WIZ: KitchenDesign


Mimar

Recommended Posts

Mój pierwszy poważny projekt w 3dsmax, co prawda męczony bardzo długo, bo aż pół roku z przerwami, ale liczy się efekt końcowy.

Projekt jest co prawda robiony pod szkolne wymagania, ale mam nadzieję, że nie będzie wam przeszkadzała forma jaką tą kuchnie przedstawiłem.

Zwracam się do was o opinie, rady na przyszłość, korekty. Z góry dzięki za wszystko.

attachment.php?attachmentid=76402&stc=1&d=1292630862

Link to comment
Share on other sites

Hej, pierwsza sprawa to jest po prostu za ciemno. Przy tak wielkich przeszkleniach światła sączyło by się wiele więcej. Moim zdaniem ten wsporniczek w wysepce z płytą grzewczą łamie się, nie ma szans by się utrzymał jedynie na górnym blacie. Ogólnie nie czaje przestrzeni i projektu. Ogólnie spoko jeśli chodzi o wizkę, jedynie światło, ale widać włożoną pracę to też się liczy...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rade. To jest mój pierwszy projekt wnętrza. Przy robieniu kuchni chodziło mi o to aby się nie ograniczać jeśli chodzi o bryłę projektu, aż tak wyimaginowana to ona nie jest, bo teraz w nowoczesnej architekturze wnętrz można zauważyć takowe rozwiązania. Ze światłem się zgodzę, że za ciemno:)

Link to comment
Share on other sites

Konkretnie to odciąg nie ma komina wyżej tylko taras - a tak dawać komin - to chyba nie bardzo. Również kompozycyjnie nie fajne jest wyjście z kuchnią poza obniżoną kondygnacje, moim zdaniem było by lepiej jakby się równo kończyło. Wspomniany wspornik - urwie ten blat na 100 % Lodówka jest moim zdaniem w złym miejscu umiesciłbym ją maxymalnie po prawej stronie by nie zasłaniała światła i była pierwszym przystankiem w funkcji kuchni.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy