Skocz do zawartości

Wiz: pierwsze Exteriory


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długim biernym przeglądaniu forum postanowiłem w końcu umieścić dwie prace, w celu uzyskania cennych porad oraz konstruktywnej krytyki :)

 

Wiem, że poziom moich prac w porównaniu do większości exteriorów tutaj jest słaby, ale czas się w końcu nauczyć :)

 

Pierwszy domek to model ściągniety z: http://www.ronenbekerman.com.

Drugi to projekt domku od moich znajomych, który jest w trakcie budowy.

 

Wszystko robione w 3dmaxie, Vray i na koniec PS.

 

Są to moje pierwsze próby wizek architektonicznych, więc proszę o łagodny wymiar kary :)

 

Drzewka i różowe kwiatki od Everów.

 

Wrzucam do galerii, bo nie mam już siły siedzieć nad tymi domkami, po wysłuchaniu uwag, zabiorę się za coś nowego i postaram się o lepszy efekt.

 

wiz1f.th.jpg

wiz2.th.jpg

70731778.th.jpg

13018062m.th.jpg

91955189.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jest źle, ale:

- Skąd wzięła się ta biała linia pod drzwiami garażowymi?

- Na tym ujęciu

13018062m.th.jpg

- Skąd wzięła się ta ogromniasta czarna plama na ścianie najbliżej kamery?

- Z cienia nad drzwiami garażowymi wynika że słońce tutaj świeci z góry i z lewej, skąd w takim razie słońce i cień na firankach za oknami? (Skoro pada tam tak słońce, to wracam do pytania skąd ta czarna plama na ścianie, skoro tutaj powinna być chyba jasna?)

- Dla mnie pierwsze wrażenie przez sposób padania cienia po lewej od bramy garażowej, tam gdzie schodzi do ziemi rynna był taki że dom lewituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej freqfreq, światło to VRaySun+Physical Camera, więc teoretycznie powinno byc ok... Ale ta czarna plama też mnie irytuje nie mam pojęcia dlaczego tam jest.

Może to wina złego ustawienia Vraya.

 

Pozatym mam problem z tym, że płytki przed domem są praktycznie przepalone natomiast sam domek wygląda trochę ciemno. Zawsze jak używam Vrayowego słoneczka to każda tekstura jaka jest na ziemi strasznie wali po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności