Skocz do zawartości

Chc.31: Podroznik by Noiprox


noiprox

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie taki kilkunastominutowy speed na zaklepanie tematu, niestety nie mogłem sobie pozwolić na więcej przez nawał obowiązków :/ (tych samych, które spowodowały że Midas z poprzedniego challange corner jest smutny tak jak był)

 

Chronomanta to takie, powiedzmy, określenie na maga czasu (Chronos to był taki pan, który poruszał kołem zodiaka http://pl.wikipedia.org/wiki/Chronos )

 

A moim pomysłem jest czarodziejka-nimfomanka-chronomantka, która podróżuje w czasie i przestrzeni nie po to żeby ratować świat czy chronić historię przed innymi chronomantami, ale dla rozrywki. I panowie, ja wiem że wolelibyście żebym zrealizował swój pierwszy pomysł, który obejmował scenę kiedy bohaterka przeniosła się o dzień wcześniej żeby uprawiać seks z samą sobą, ale pamiętajcie że zaglądają tu osoby niepełnoletnie :P

Dlatego szkic obejmuje powrót do rodzinnych czasów po długiej i wyczerpującej podróży z wyprawy w czasy, kiedy magia występuje tylko w bajkach, gdzie zdobyła swój ulubiony łup

7L3af.jpg

PS. moja liczba postów jest magiczna!

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł ciekawy i wierze że sporo z tego wyciągniesz

 

Ale imho mógłbyś jeszcze pokombinować z kompozycją, pokazać więcej dziewczyny w kadrze, dało by ci to więcej możliwości umieszczenia jakichś elementów sugerujących podróż w czasie.

Na razie masz filmowy półportret, a jedyna rzeczą pokazującą podróże w czasie jest kontrast ipod vs. enviro fantasy w tle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@twi - dzięki za komentarz :)

No tak się niestety składa że to miał wyjść taki filmowy kadr. Jestem daleki od traktowania widza jak głupka, któremu trzeba wszystko wykładać na tacy - że taki podróżnik w czasie musi być poprzepasany tysiącami elementów które by wskazywały na jego podróże. Taką zabawą w detale zajmą się w swoich pracach ludzie, którzy są lepsi ode mnie i będą potrafili zrobić epic obrazek :) Tutaj chciałem zawrzeć raczej subtelną sugestię. Wydaje mi się, że taki zabieg da więcej satysfakcji osobie która spojrzy na obrazek niż zasypanie elementami, gdzie nie ma miejsca na domysł. A ludzie lubią się domyślać :)

I nie chodzi mi tu o zmuszanie do interpretowanie obrazka bo daleki jestem od takich zabiegów, ale wydaje mi się że ipod w klimatach fantasy będzie jednoznaczną i wystarczającą poszlaką ;) Miał być jeszcze amulet służący do podróży, w stylu klepsydry albo zegarka na szyi, ale sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności