Skocz do zawartości

Designer79


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Udało mi si e przykuć wzrok aż na 3 min :) Faktycznie przekombinowałem, zrobiłem drobne poprawki na szybko. Czy tak się lepiej "czyta"?

W początkowym założeniu chciałem uzyskać efekt wielopoziomowego miasta, koncepcja się zgubiła gdzieś w tym wszystkim. Zastanawiam się czy ten pojazd nie przerobić na steampunk style. Ludki, chyba też przydało by się dopracować.

 

szkicor059b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz drzwi do tego tramwaju i walnij ze srodka światło na postacie tylko pleaseee nie zółte, zgaś to po prawej - może gdyby było ono np.czerwone? (generalnie monotonia tego oświetlenia jest nurząca, to co dalej powinno zjechać z saturacji). Nie kumam też historii? oni wchodzą? wychodzą? dealują czymś przed klubem? ocb?

 

Głębia miasta jak w "5 elemencie" do osiągnięcia ale ja bym to ubrał w zupełnie inny kadr jakbym chciał to pokazać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem postać z pierwszego planu powinna być troszkę większa, wtedy nadaje mocniejsze napięcie w odbiorze. A po za tym trzyma się lepiej w perspektywie. I pokombinował bym jeszcze bardziej z charakterem twarzy tej panny. Ogólnie praca jest bardzo fajna, ma super klimat i warto by było poświecić jej jeszcze kilka chwil.

Oby tak dalej! Pozdrawiam!

Sam to musiałem to sprawdzić wiec podsyłam również owera.

 

5wj8hj8p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodał dłoń tej panny dotykającą lustra z naszej perspektywy (lub inną meską dłoń), ale nie jestem pewien czy dobrze by to wyszło,

w tej chwili wydaje mi się jakby byli uwięzieni w lustrze

nie wiem czy światło z lewej nie odciąga za bardzo wzroku od babki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności