Skocz do zawartości

Modele Evermotion - komercyjnie?


3d_operator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie: czy jak kupie w procad plytkę ArchInteriors, to te modele z tych 10 scen mogę wykorzystywać komercyjnie w swoich wizkach? I drugie pytanie czy jeżeli tak, to czy takie jak są czy moge np. szafce zmienić texturę lub kolor? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w sumie to logiczne się wydaje, że jak bulisz kase na modele, to już żeby robić sobie z nimi co się zechce, bo bo zwykle to zarmowy stuff ma ograniczenia żeby nie wykorzystywać go komercyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uważałbym z tą logiką. Ustawa o prawie autorskim ogranicza możliwość korzystania z utworu innego twórcy. Na przykład jeżeli kupimy model 3D od innego człeka, przeniesiemy majątkowe prawa autorskie na siebie, to nie możemy ingerować w sam model bez zgody twórcy. Oczywiście wszystko zależy od tego co zawiera licencja, ale pamiętałbym o tym że nie jest tak jak mówi Stachu, bo można się naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy produktach na stronie jest licencja.

 

Ogólnie nie możesz tylko sprzedawać samych modeli/textur/shaderów.

W wizkach możesz robić z tym co chcesz i sprzedawać jako komercyjne rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Tak naprawde to zalezało mi aby wypowiedział się ktoś kto uzywa takich modeli w własnych wizkach. Słabo znam angielski, żeby obczaić licencje. Swoją drogą to czy Eversi wypuszczjąc produkt także na rynek polski nie powinni przygotować licencji w języku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności