Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie programu


tetunio

Rekomendowane odpowiedzi

Klikając na krawędź od razu robi się na niej chamfer. Kliknę na inną krawędź, na poprzedniej znika chamfer i pojawia się na tej, którą kliknęłem za drugim razem.. Znowu coś wcisnąłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

w menu edit nie mam wciśnietego chamfer. Gdzie to jeszcze może być włączone ? A może program mi się sypnął, bo przed chwilą w gierkę pocinałem i też mi się wysypała. Sam nie wiem, dlatego pytam raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no wlasnie co z nim nie tak, a z mojego doswiadczenia to cos mu sie wiesza jak ma malo zasobow systemowych. Przesiadlem sie ostatnio z kompa z 4 G ramu i quad core na 2,7 G(czy jakos tak)na nowszy model z 16 G ramu a procesor nie wiem, ale chyba lepszy i grafika z Gforce9800GT na jakas inna(nie powiem ci jaka, bo to firma zmieniala a ja sie nie znam na sprzecie) i zmiana pozytywna. Moze tez byc roznica jak pracujesz na 32 albo na 64 bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na okienko chamfera ponownie, i X

 

To że mnie irytują w nim te nowe "cudowne" i pięknie wyglądające okienka od chamfera, connecta itd.

Ok dzieki, pomogło. A tak swoją drogą 16 gb to fajna sprawa. Ja obecnie posiadam 2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności