Skocz do zawartości

Teczka 2D: bot87


bot87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do tej pory rysunek był jedynie moim hobby, ale już czas najwyższy go "uzawodowić" :). Dlatego też zakładam tutaj tekę, ponieważ liczę na pomoc ludzi, którzy się na tym znają. Od razu uprzedzę, iż nie posiadam wykształcenia plastycznego. Przyznam się, że do zrobienia tła użyłem pędzli znalezionych w necie.

demon1.jpg

druid1x.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez bot87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

greater_demon_by_panbot87-d38efh8.jpgdark_druid_by_panbot87-d39gakj.jpglesser_demon_by_panbot87-d3dtbo5.jpg

 

Witam ponownie, wrzucam poprzednie prace w wyższej rozdziałce + nowa praca. Prosiłbym bo jakieś wskazówki, linki do tutów, konstruktywne bluzgi etc. :) z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne klasyczne szatany ;) wydaje mi się,że większe zróżnicowanie oświetlenia wydobyło by więcej z kształtów-mnie też ciągnie od razu do detali choć nie mam takiej cierpliwości do ich wykończenia. może znasz ten tutek ale może nie więc oblookaj :

Walcz dalej i powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ola-f

wiem, wiem... tu właśnie mści się brak plastyka, może by nauczyli podstaw. dlatego tłukę je we własnym zakresie z różnym skutkiem.

 

@ cukierass

wielkie dzięki za tutka, nie natknąłem się na niego wcześniej. ostatnie prace robiłem w oparciu o demo typka, który koncepcił na potrzeby warhammera

troche tego jest bo 8 częsci, ale polecam.

 

jeszcze raz serdeczne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności